real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
11 Ocak 2014

Yapılan Törenle Ödüllerini Aldılar…

Untitled-227 Temmuz 2013’te İngiltere-Fransa arasındaki Manş Denizi’ni ilk defa takım halinde geçen Çılgın Türkler takımı yapılan törenle ödüllerini aldılar.

Farklı illerden bir araya gelerek “Çılgın Türkler Manş” takımını 12 sporcusunda, Samsun’un ilk master yüzücüsü olan aynı zamanda Dikbıyık Anadolu Lisesi Kimya öğretmen olarak görev yapan Menderes Eskiçırak aldığı ödül ile ilimizi başarıyla temsil etti.

Datca uluslararası kış  yüzme marotonu,Van Akdamar Adası,Boğaziçi kıtalar arası yüzme yarışlarındaki yüzme başarısını aldığı ödüllerle taçlandıran başarılı sporcu 3 Kasım 2013 tarihinde takım arkadaşlarıyla birlikte İngiltere’ye giderek, dünya sporcularıyla birlikte Channel Swimming Association Class of 2013’ün düzenlediği sertifikalarını alarak Türk spor ve yüzme tarihine adlarını altın harflerle yazdırmışlardır.

IMG_1363Çanakkale Boğazı’nı Kaş-Meis/ Yunanistan arasını da yüzen sporcu genç yeteneklere örnek olmanın yanı sıra bu sularda yüzen ilk Samsunlu yüzücü olmam benim için onur verici bir duygu olduğunu ifade eden Menderes Eskiçırak,”Başarının yaşı ve sınırı yoktur.Yeterki isteyin azmedin. Başarılarımda büyük emeği katkısı olan Gençlik Spor İl Müdürü Güven Özyurt’a,İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a,OMÜ Havuz personeli ve takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.