step mom and son porn videos

logo

21 Kasım 2013

Samsun’un Dört Yanı Eşit Gelişecek…

thumb_14516-136Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Osman Genç, “Bizim dönemimizde Samsun’un dört bir yanı eşit bir şekilde, topyekün gelişecek” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Osman Genç, “Her ilçemize, her kesime ve her bir vatandaşımıza eşit olacağız, ayrımcılık yapmayacağız. Bizim dönemimizde Samsun’un dört bir yanı eşit bir şekilde, topyekün gelişecek” dedi.
İlçe gezilerini sürdüren Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ve Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsun İçin Fikrim Var Tırı’nın durağı olan Ondokuzmayıs İlçesi’nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu. İlçe halkının sıkıntılarını dinleyen Genç, Ondokuzmayıs’ı da yatırımlarla hakettiği yere taşıyacaklarını belirterek, her ilçeye eşit hizmet götüreceklerini söyledi.
16 NOKTADAN 5 BİN FİKİR
Eşi Nimet Genç ile birlikte gezdiği Ondokuzmayıs’ta halkın yoğun ilgi gösterdiği Genç, daha çok ulaşım ve işsizlik şikayetleriyle karşılaştı. Samsun İçin Fikrim Var Tırı’nın şu ana kadar 13 ilçede 16 farklı noktada halkla buluştuğuna işaret eden Genç, “Bize 5 binden fazla fikir, öneri ve şikayet ulaştı. Bunların içinde en fazla ulaşım ve işsizlik sorunları başı çekiyor. Ulaşım ve işsizlik sorunları şehrin temel sorunlarının yüzde 85’ini oluşturuyor. Diğerleri eğitim, sağlık, temizlik, su, belediye başkanına ulaşamama gibi şikayetler. Biz bunların hepsini zaten tek tek belirlemiş ve projelerimiz arasına koymuştuk. Halkımızın da fikrini, görüşünü alarak bu eksiklikleri bir kez daha teyit etmiş olduk. Ne yapacağımızı artık çok daha iyi biliyoruz” dedi.
ULAŞIM VE İŞSİZLİK SORUNU BAŞI ÇEKİYOR
Samsun İçin Fikrim Var Tırı’nda, halkın doldurduğu formlardan ilginç ve dikkat çekici sonuçların çıktığını belirten Genç, “Mesela ilçelerde yaşayan halkımızın yüzde 50’den fazlası merkez ile ilçelerin dengeli bir şekilde gelişmediğini düşünüyor. Yine Samsun’da yüzde 60’a yakın iş bulma olanağının olmadığını düşünen insanımız var. Bu şehirde yaşayanların yarısı Samsun’un var olan potansiyelinin yeterince kullanılamadığına inanıyor. Yine ilçelerdeki vatandaşlarımızın yarısından fazlası ilçelerin gelişmiş ve yaşanabilir yerler olmadığını söylüyor. İlçelerdeki halkımızın çok önemli bir kısmı şehirle ilçeler arasında ulaşımın rahat bir şekilde yapılmadığını belirtiyor. Bu oran Kavak’ta yüzde 70’lere dayanıyor. Kavak’ta ilçelerin merkez ile birlikte dengeli şekilde gelişmediğini düşünenlerin oranı yüzde 75. Bunların hepsi şehrimizin gerçekleri” diye konuştu.
SAMSUN’UN DÖRT YANI EŞİT GELİŞECEK
Sorunları tespit ettiklerini ve Samsun’u ilçeleriyle birlikte ileriye taşıyacak projeleri uygulamanın kendileri için zor olmadığını ifade eden Genç, “Biz şehrimizin her kesimine, her ilçesine, her karışına hitap eden projelerimizi ortak akılla hayata geçireceğiz. Yani yer ilçemize, her kesime ve her bir vatandaşımıza eşit olacağız, ayrımcılık yapmayacağız. Bizim dönemimizde Samsun’un dört bir yanı eşit bir şekilde, topyekün gelişecek Bütün hazırlıklarımız tamam. Halkımızın teveccühüyle seçildiğimizde inşallah çantamız dolu bir şekilde göreve başlayacağız. Dünyadaki yeni gelişmeleri ve şehrimizin geleceğini çok iyi okuyoruz. Samsun, uygulayacağımız projelerle inşallah dünyanın önde gelen şehirleriyle yarışır bir hale gelecek” şeklinde konuştu.
ONDOKUZMAYIS YATIRIMLARLA GELİŞECEK
Ondokuzmayıs ilçesinde uygulayacakları projelerden de bahseden Genç, şunları söyledi: “Ondokuzmayıs ilçemiz sahiliyle, doğal güzellikleriyle ve tarım alanlarıyla dikkat çekiyor. İnşallah ulaşım problemini öncelikli olarak çözdükten sonra, Ondokuzmayıs’ta sahil düzenlemesi yapacağız ve burada turistik konaklama tesisleri ile turizmi geliştireceğiz. Tarım ve hayvancılığı destekleyeceğiz. Üreticilerimiz için soğuk hava deposu ve paketleme tesisi kuracağız. Her ilçemizde olduğu gibi Ondokuzmayıs ilçemizde de halkımızın yararlanacağı çok amaçlı sosyal tesis yapacağız.”
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.