real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
29 Temmuz 2013

Samsunspor’un Bolu Kampı Sona Erdi

sassSamsunspor’un Bolu Kampı Sona Erdi

Samsunspor’un 13 gün süren Bolu kampı sona erdi.3 günlük iznin ardından futbolculan çalışmalarına Samsun Nuri Asan Tesisleri’nde devam edecek.
Samsunspor’un 13 gün süren Bolu kampı sona erdi. 3 günlük iznin ardından futbolculan çalışmalarına Samsun Nuri Asan Tesisleri’nde devam edecek. Başkan Emin Kar, transfer çalışmalarının da bir kaç gün içinde son bulacağını söyledi.

PTT 1’nci Ligin iddialı ekiplerinden Samsunspor 13 gündür süren Bolu kampını tamamladı. Faydalı bir kamp olduğunu belirten Teknik direktör Hüseyin Kalpar, iyi bir süreç geçirdiklerini dile getirdi. 3 gün izin verilen futbolcular, yeni sezon hazırlıklarına perşembe günü Samsun Nuri Asan Tesisleri’nde devam edecek. Öte yandan transfer çalışmalarına devam eden Kırmızı beyazlı takımda, Fenerbahçe’den transfer edilen kaleci Hasan Hüseyin Akınay, takıma katıldı. Daha önve prensip anlaşmasına varılan Nijeryalı Umar ve Polonyalı Marcin Robak’ın da Samsun’daki kampa katılmasının beklendiği belirtildi. Başkan Emin Kar, transferin bir kaç gün içerisinde son bulacağını belirtti. – Samsun

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.