real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
04 Haziran 2013

Samsunspor’a adaylığını açıkladı

tarik-mentesoglu-samsunspor-baskanligi-na-ada-4290073_oSamsunspor’un efsanevi Başkanı Hasbi Menteşoğlu’nun oğlu Tarık Menteşoğlu bir basın açıklaması yaparak Samsunspor Kulüp Başkanlığı’na adaylığını açıkladı.

Menteşoğlu yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti

BASINA VE KAMUOYUNA

Malumunuz Samsunspor 10 ay içerisinde üçüncü olağanüstü kongere kararını almıştır. Mevcut yönetimin sırf birilerinin siyasi hayatlarının devam etmesi için kulübü heba etme gayretleri, Samsunspor camiasının canını yakmaktadır. Siyasi beklentileri nedeniyle takımı süründürmeye kimsenin hakkı yoktur.

Samsunspor kimi siyasetçilerin arka bahçesi değil, bu şehrin gözde markası ve spor takımıdır. Kimse Büyükşehir Belediye Başkanı olacağım diye kuklaları kullanarak takımın geleceğini karatmaya hakkı yoktur. Samsunspor’da bugün yapılmak istenen azınlığın çoğunluğa baskı kurma çabasıdır.

Kukla yönetimin Samsunspor’da başarısız olduğu ortadadır. Çıkıp hangi yüzle tekrar aday olduklarını deklare ediyorlar?

Bugün bu takımın hak ettiği yer, Süper Lig’dir. Biz Süper Lig’de ezeli rakiplerimiz olan 4 büyükleri 19 Mayıs stadında gol yağmuruna tutacağımız günlere geri getirmek için bu yola çıktık. Bir önceki kongrede aday çıkarsa çekileceğimi belirtmiştim ve mevcut kukla yönetimi karşıma çıkarttıkları için sözümde durarak Samsunspor’u bölmemek için adaylıktan çekilmiştim.

Artık kuklaların Samsunspor’u yönetmesine Samsun’un öz evlatları olarak müsaade etmeyeceğiz. İki dönemdir Samsunspor’u getirdikleri nokta ortada. Hangi yüzle üçüncü kez aday olma cesaretini gösteriyorlar? Yapılacak olan olağanüstü kongrede Samsunspor’u kukla yönetime teslim etmemek için adaylığımı sizin aracılığınızla açıklıyorum. Tüm Samsun kamuoyunun yapılacak olan kongrede hazır olmalarını ve Samsunspor’un haklarını savunmak için orada hazır bulunmalarını temenni ediyorum.

Bana projelerim sorulmakta…

Şuan için söyleyeceğim tek şey, MENTEŞOĞLU ismi yapacaklarımızın teminatıdır…

Tarık Menteşoğlu

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.