real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
12 Ağustos 2013

Samsunspor – Orduspor Maçının Ardından

xzxz
Samsunspor – Orduspor Maçının Ardından

PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor 2013-2014 sezonu öncesi kendi evinde Orduspor ile yaptığı hazırlık maçında golsüz berabere kaldı. Maç sonucunda Teknik Direktör Hüseyin Kalpar maçı değerlendirdi.

İlk defa kendi sahalarında dostluk maçı oynadıklarını belirten Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, “İnşallah lig maçında iyi bir şekilde burada oynayıp, iyi başlayıp iyi bitirmek isteriz. Dostluk maçı dostça başladı ve dostça bitti. Önemli olan oyuncularımızı görmekti. Hem fizik açıdan hem de oyunsal açıdan. Mümkün olduğu kadar elimizde bulunan tüm oyuncuları oynatmaya çalıştık. Herkesi görmeye çalıştık ve gördük. Oynatmadığımız oyuncularımız var. Bunlarda sakat ve cezalı oyuncuları oynatmadık. Çünkü lig maçında bunlardan faydalanamayacağız. 20 kişilik kadromuzun 20’sini de sahada gördük. Yapılan mücadele iyi ama zaman zaman daha iyi olması gerekirken, eksikliklerimiz oldu. Hamle eksikliğimiz oldu, duruş yanlışlığımız oldu. Pozisyon bulduk fakat pozisyonda verdik. Önemli olan takımımı görmekti ve gördüm. Oyuncularımın oyunundan dolayı, arzu ve isteklerinden dolayı memnun olduğumu söylemek isterim. Çok daha iyi olabiliriz. Oyuncu eksikliğimizde var. Alacağımız oyuncular var. Bunları da bünyemize kazandırdığımız zaman iyi bir Samsunspor olur diye düşünüyorum. İnşallah en kısa zamanda onları da bünyemize katarak arzu ettiğimiz takım ortaya çıkar” dedi.

Transferlerde Ekigho ve Mehmet Yıldız konusunda da açıklık getiren Kalpar, “Eksik olan mevkilerimiz var. Mümkün olduğu kadar almaya çalışıyoruz. Şuanda alınmış bir oyuncu yok. Ekigho ve Mehmet Yıldız için bir şey diyemem. Ancak imza attığı zaman bizim oyuncumuz olduğunu söyleyebilirim. Bizim oyuncumuz olmadığı için arayışlar içersindeyiz. Bu oyuncularla da görüşüyoruz. Aslında benim düşüncelerime göre daha değişik oyunculara da ihtiyacımız var” diye konuştu.

Takımın ilk 5 – 6 haftasının çok önemli olduğunu vurgulayan Kalpar, “Sezon başı herkes fizik olarak iyi durumda. Hepsi kamp geçirdi, çok iyi çalıştılar. Onun için iyi takım, zayıf takım, kötü takım diye ayırt etmek doğru değildir. Tüm takımlar dişe diş, başa baş mücadele eder. Özellikle 5 – 6 hafta böyle devam eder. Çünkü kampta çalışmış olduğu çalışmasının semeresini görebilir. Buda fizik açıdan takımlar arasında belirgin bir açıklık olmaz. Burada usta oyuncular ön plana çıkabilir. Usta oyuncular ön plana çıktığı zamanda farklılık ortaya çıkabilir. Mümkün olduğu kadar sistem ve taktik olarak da herkes görevini yapabilmek adına 5 – 6 maç müthiş mücadele ederler. Ondan sonra değişkenlik söz konusu olur. Takımlarda çok büyük değişkenlik olabilir. Ama biz mümkün olduğu kadar iyi başlayıp, iyi bitirmek istiyoruz. Eksik oyuncularımızı da tamamlamaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu. – SAMSUN

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.