real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
12 Temmuz 2013

Samsunspor nereye gidiyor?

tarıkSamsunspor’da sezon öncesi yaşanan sıkıntılar taraftarı endişeye sevk ederken, yönetimin kamuoyu ve taraftarı aldattığını söyleyen Tarık Menteşoğlu süreci her Samsun’lu gibi endişeyle takip ettiklerini söyledi.

TARAFTARI KERİZ YERİNE KOYUYORLAR

Samsunspor da sezon öncesi transferde sessiz kalınması ve beklenen transferlerin bir türlü gerçekleşmemesi taraftarın tepkisini çekerken, kongre öncesi adaylığını açıkladığı halde Başkanlığa aday olamayan Tarık Menteşoğlu yaşananların tesadüf olmadığını ve sürecin başından itibaren gerçekleri kamuoyuyla paylaştıklarını söyledi. Samsunspor’da şu anda görevde bulunan yönetimin Kukla yönetim olduğunu söylediklerini belirten Menteşoğlu, ‘Birkaç siyasiden alınan sözlere inanarak göreve gelen bu yönetimin şu anda içinde bulunduğu acizlik ve çaresizlik koskoca bir şehrin takımını göz göre göre uçuruma sürüklemektedir.

NE OLDU BÜTÇE?

Kongre öncesi taraftara umut pompalayarak 10 Milyon gibi bir bütçeyi transfere ayırdığını ifade eden Başkan Emin Kar şimdi futbolcuların maliyetlerinin yüksek olmasından şikayet ediyor. Bu taraftarı en hafif deyimiyle keriz yerine koymak, kamuoyunu aldatmaktır. Hani sezon öncesi parolanız şampiyonluktu? Futbolcu transfer edemeyen bir yönetim mi kulübü şampiyon yapacak? Madem bu işi beceremeyecektiniz neden o koltuğa yapıştınız? Kimin hangi hesabına planına hizmet etmektesiniz? Başbakan bile Samsun’a geldiğinde ne dedi? Samsunspor’a Samsun’lular sahip çıksın dedi. Şimdi siz kimlerin emir kulu oldunuz? Ligdeki diğer takımlar transferlerini gerçekleştirerek yeni sezon öncesi iddialı bir şekilde lige hazırlanırken, bizim Başkan Emin Kar bu günler de çok rahat bir şekilde Samsun’da koltuk sahiplerini gezmekle meşgul. Samsunspor’un Başkanı gücünü birkaç siyasi den yada koltuk sahibinden değil büyük taraftarından ve kulübün köklü geçmişinden alır. Emin Kar’a birilerinin bunu anlatması gerekir. Ne oldu 10 Milyon liralık bütçen? Buhar mı oldu yoksa bu vaadiniz de kongre öncesi Ertuğrul Sağlam transferi gibi koskoca bir yalandı? Transfer de ismi geçen futbolcuları yalanlayan ve adeta yalan rüzgarına dönen bu sürecin sonunu pek aydınlık göremiyoruz.

KİM KİMDEN NEMALANIYOR

Samsunspor’da Başkan Emin Kar’ın hatta Basın sözcüsünün bile maaşlı eleman olduklarını bildiklerini belirten Menteşoğlu, ‘Başkan ve basın sözcüsü nün sessiz kalması ve iradelerini ortaya koyamamalarını bu duruma bağlayabiliriz ancak bazı taraftar grupları ve Başkanlarının sessiz kalmasına hangi anlamı yüklemek gerektiğini de merak ediyoruz. Acaba bu kişiler de kişisel menfaatleri için mi Samsunspor’un menfaatleri doğrultusunda görüş beyan edemiyorlar. Samsunspor’un göz göre göre uçuruma sürüklenmesinde şu anki yönetim kadar bu arkadaşların da sessizliğinin payı büyüktür. Yeni sezonda takımını oluşturamayan Samsunspor’un bir alt lige düşmesine ve tarihe geçecek bu kara leke ye bir son verilmesi için yüreği sadece Samsunspor için atan insanların sesini yükseltme zamanı çoktan geçmektedir.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.