real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
20 Mayıs 2013

Samsunspor dilenci mi?

eminSamsunspor Başkanı Emin Kar bugün düzenlediği basın toplantısında “Şehrin ileri gelen insanlarından destek alamadığımız ve takım bu durumdayken şampiyonluğa oynayamayacağı için kulübün önünün açılması adına genel kurul kararı aldık” derken aday olup olmayacağı sorusuna ise adeta siyasetçiler gibi cevap vererek, ‘Şimdilik düşünmüyorum. Ama zaman ne gösterir bilemem’ cevabını verdi.

Kar açıklamasında ayrıca, ‘Takıma desteklerini esirgemeyenlere teşekkürlerini bir kez daha dile getiren Başkan Kar, “Yine beni onun adamı diye lanse edecekler ama Sayın Bakanıma çok teşekkür ederim. Sayın Valimiz, Fuat Köktaş abimiz hep yanımızda oldular. Zaman zaman başımız sıkıştığında Büyükşehir Belediye Başkanımız da bizi az da olsa sevindirdi. Ancak bunların haricinde Yeşilyurt Ailesi ne zaman gitsek bizi geri çevirmeyerek yardım da bulundu. Aynı şekilde Adnan Ölmez de bir takım borçlarını silerek yardım da bulundular. Mutlaka diğer yardımları da kongrede dile getireceğiz ancak bunlar bize öncelikle gelen bağışlardı’ dedi.

Başkan Emin Kar’a Samsun Özel Haber olarak soruyoruz…

1- Samsunspor’un hala dernek statüsünde yönetilen ve hesap verilemeyen yapısından kurtulması için yönetim olarak neler yaptınız?

2- Şirketleşerek daha şeffaf, hesap verilebilir ve profesyonel bir kulübün Başkanı olarak mı bu takım hak ettiği yer de olur? Yoksa isimlere bağlı kalarak, siyasetçinin oy hesabı yaparak yaklaştığı halde mi?

3- Samsunspor’a sürekli gelir sağlayabilecek hangi projeyi ürettiniz? Büyükşehir Belediyesinin Parkomat Sistemi gibi bir proje üretilebilseydi, kulübün ekonomik sorunları çözülmez miydi? Samsun’a yatırım yapan büyük AVM’ler dahil, yerel belediyeler ruhsat ve diğer izinler de Samsunspor için destek talep edemezler miydi?

4- Şehrin ileri gelenlerinden yeterli destek alamadığınızı söylediniz? Peki Trabzonspor’un Paf Takımı olan 1461 Trabzonspor ligde şampiyonluk kovalarken, Karadeniz’in en büyük şehrinin takımı düşmemeye oynuyorsa bunun tek suçlusu destek olmayanlar mı? 1461 Trabzonspor’un kulüp yapısı ve yönetimiyle alakalı fikriniz ve bilginiz nedir?

5- Kimsenin destek vermeye yanaşmamasını, A Takımı Operasyonu ve Denetim Komisyonu raporlarının açıklanmaması olarak yorumlayabilirmiyiz. Kulübe verilen paraların kulüp menfaati için kullanıldığına duyulan güven kaybını kazandırabilmek için neler yaptınız?

6- Denetim Komisyonu raporu neden açıklanmıyor?

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

Samsunspor dilenci mi?” için 1 yorum

  1. ERSİN dedi ki:

    ağzınıza sağlık sorulacak tüm soruları sormuşsunuz.ALLAH aşkına destek veriyorlar deyip öve çve bitiremediği adamların verdiği desteği biz neden göremiyoruz.bu adamlar aç futbolcu almışlar yada borcumuzdan kaç tl eksiltmişler.adnan ölmez borç sildi diyor ya bu adam değilmi bu kulübü borç batağına sokan tarık menteşoğlu köşesinde bunlara hırsızsınız dedi ama kalkıp cevap veremediler.tarık bey yalanda söylese insan cevap verirdi ama durum ortada bunlarda kabullenmişler zaten.emin başkan seni seviyor sayıyoruz ve samsunsporluluğundan asla şüphemiz yok ama samsunsporumza faydalarından çok zararları olmuş bu adamların sözcülüğünü taşeronluğunu yapmayı bırak yoksa bu taraftar sana olan saygı ve sevgisini yitirmeye başladı

.