real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
28 Kasım 2013

Samsunlular Yorum Yağdırdı…

kenan şaraDenge Gazetesinde yayınlanan Kenan Şara’nın istifa haberine Samsun’lular yorum yağdırdı.
Kenan Şara’nın istifa haberi gündemi sarsarken tepkiler de dinmek bilmiyor. Vatandaşın genel görüşü Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz aday yapılırsa oy vermeyecekleri yönünde.

VATANDAŞ DENGE’DEN ÖĞRENDİ
Önceki akşam saatlerinde görevden ayrılma kararı alan Kenan Şara’nın siyasi bir operasyona kurban gittiği haberi Samsun’da ilk olarak Denge gazetesi tarafından son dakika gelişmesiyle okuyucularına duyuruldu. Başkan yılmaz’ın ekibini temizlemesi durumunda aday yapılacağı söyleminin ardından görevinden ayrılan Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Kenan Şara’nın haberi tıklanma rekoru kırarken, okuyucular da habere adeta yorum yağdırdı.
BU SESİ DUYUN 
AK Parti teşkilatlarının yoğun baskısı sonucu görevinden ayrılmak zorunda kalan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Kenan Şara’nın ayrılığının yeterli olmayacağını belirten vatandaşlar AK Parti Genel Merkezine ‘Bu sesi artık duyun ve Yılmaz’ı aday yapmayın’ diyerek seslendiler. Yapılan yorumlarda dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise yapılan istifaların Yılmaz’ın bir taktiği olduğu ve seçimden sonra aynı ekibi tekrar iş başına getirebileceği yönünde. Zira Başkan Yılmaz bu hamleleri geçmiş dönemlerde de yapmıştı.

FERHAT SOY 

İŞTE O YORUMLAR 
hortumcular
Merhaba, Samsun’u samsun yapan mı dedınız yanlıs mı goruyorum yoksa samsun halkının parasını yıyıp paraları ceplerıne doldurup kendılerıne kurban sectıklerını tıcarı hayatlarını bıtırerek cezaevıne gondermesını demek ıstedınız. pardon yanı ne kullanıyorsanız bıze soleyı o gozle bızde bakalım…!!!

yusuf ziyasız başkan istiyorum mustafa koç
bu adam tekrar seçilirse samsunsporumuza yazık olur.yazık etmeyin.takımımızı onun bunun eline muhtaç etmeyin .gelin samsunsporumuza destek verecek adayı seçelim.aptalca oy atmıyalım.sonra ahlar çekmiyelim.samsunsporumuzu ancak belediye kurtarır.bütün imkanlar belediyede.örneğin ankaraspor

OY YOKbordomavilİ
YUSUF ZIYA VE EKIBINE BELEDIYE BASKANI ADAYI OLURSA KESINLIKLE OY YOK SAMSUNU SÖMURDULER ARTIK YETER

büyükşehircumhur
bahadır bey bıraksınlar tiyatro oynamayı onlar etle tırnak gibidir bir birinden kopmaları ancak manavradan ibarettir bu arazi çetesi yusuf bey olduğu sürece görevde olsun olmasın soyguna devam edecek onlar doymaz onların gözünü ancak toprak doyurur ayrıca yusuf yusuf ziyanın oyu partinin altında sen bakma sokakta yusuf ziya diyen chp seçmeni sandıkta chp diyor ak parti oylarıyla başımıza chp yönetimi seçmek nekadar akıllı bir iş

bu ekip gitmeliKAVAKLI
yusuf ziya aday olursa , oy kullanırasam MHP ADAYI FERHAT GÜNAYDINA VERECEĞİM.

SADECE KENAN YETMEZemre
SADECE KENAN ŞARANIN GÖREVDEN ALINMASI YETMEZ. BELEDİYE DEKİ DİĞER DAİRE BAŞKANLARI AYNI ……ADAMLAR. HEPSİ 30 SENENİN ÜZERİNDE ÇALIŞIYORLAR. ADAMALR EMEKLİYE AYRILIP 3500 TL. MAAŞLA SÖZLEŞMELİ ÇALOIŞIYORLAR. İLKOKUL MEZUNU ADAMLARI KRAL YAPTILAR.Y.ZİYA YALMAZIN OLDUĞU YERDE AKPARTİYE OY YOK.

İnanmayınNesrin
Bunların işleri alavere ,dalavere.Her işlerinde bir bit yeniği var.aynı kaba … ,aynı kaptan yerler.Malıda beraber götürürler.Hacı bey rolmü yapıyon yoksa seçim için önünü açmak için kurbanmı veriyon.

Kelle almakİbrahim saraç
Başkan.Diğerleri nerde Sefer Arlısı,Şahin ekeri Yusuf topçusu daha saymakla bitmez gizli kasalar Akın efendiler,Av .Nejatlar yeni uyandın.Şimdi kendini kurtarmak için kelle alıp,koynunda beslediğin el kuşlarını,yavrularını yiyorsun.Şayet aday olabilrsen ,seçimi kazandıktan sonra tekrar aileyi toplayacan mı,yoksa kelle alıp kelleyimi kurtaracan başkan……

Sönen Yıldız İsa
Y.Z.Y.ın çalıştığı tüm baş ekipleri istifa etsede inanın ki bu adama oy vermeyecekler. Seçmen, artık bu adama oy vermek iste- mi- yor. Sayın AKP yetkilileri. Bu seçmenin sesine kulak verin.
seçimosman Turan
Aday olunca onları tekrar geri getirir onları bırakamaz seçim bürolarınada kazanmasını istemediği alt belediye başkan adayların afişlerini astırmaz ekibide kesinlikle ak patiye çalışmaz.
kenanalik
Seçilince onları yeniden başlatabilir geçen seçimde de şenol kocatepe almıştı onlarda filim bitmez gariplikler sehri samsun

NE DEĞİŞTİBARIŞ
ON YIL ÖNCE AYNI FİLMİ İZLEMİŞTİK. YUSUF ZİYA YILMAZ BABAM MEZARDAN ÇIKSA GERİ ADIM ATMAM DEMİŞTİ. ŞİMDİ NOLDU. KİMİN BAŞARISI YADA KİMİN ACZİYETİ. ON YILDIR EKİBİMİ BOZMAM DİYEN YUSUF ZİYA’YA NEOLDU.
bu dalga devam eder
mehmet ışık
Bundan bir kaç ay önce bir takım isimlerin tasfiye olacağı söyleniyordu.Sıra bir çok daire başkanında.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.