real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
04 Temmuz 2013

Samsun’lular düzene karşı…

Samsun’da şehrin olumsuz gidişatından rahatsız olan Samsun’luların bir araya gelerek güç birliği yapacağı ve yeni bir yapılanma içinde oldukları öğrenildi…


ÇÖZÜM BİRLİKTELİK DE

‘Samsun sahipsiz değildir’ sloganıyla yola çıkan Samsun’lular yeni bir yapılanma içine girdiler. Atatürk’ün Kurtuluş Savaşını başlattığı şehir olan Samsun’un yıllardır yaşadığı sahipsizlik sendromuna son vermek isteyen Samsun’lular harekete geçti. Her türlü avantajı bünyesinde barındıran bölgesinde coğrafi konumu itibariyle lider konumunda bulunan buna rağmen hak ettiği yerde olmayan Samsun’un gidişatından rahatsız olan Samsun sevdalıları şehrin makus talihine son vermek için çözümü birliktelik de buldular.

SAMSUNLULAR YÖNETECEK

Samsun’un bölgesinde hakim söz sahibi bir şehir olmasını arzulayan Samsun’luların oluşturacağı dernek ile şehir siyasetinde öncelikle Samsun’lu olanların söz sahibi olmalarına imkan tanıyacakları öğrenildi. Kurulacak derneğin Başkanlığı için Samsunspor Başkanlığına da aday olan Tarık Menteşoğlu’nun isminin geçtiği ve önümüzdeki günlerde resmi açıklamanın kamuoyuna yapılacağı öğrenildi.
Samsun Özel Haber’e konuşan yeni oluşumun bir yetkilisi; ‘Yıllardır ‘Samsunluluk’ ruhunun tartışıldığı şehirde Samsun’lu olanlar ve kendini Samsun’lu hisseden herkese kapımız açık olacak. Bugün Samsun hak ettiği yerde değilse kendi burada aklı başka yerde olan çifte pasaportlu siyasetçilerin vurdumduymazlıkları ve kendi menfaatlerini bu şehrin menfaatlerinden önce düşünmelerinden dolayıdır. Biz artık Samsun’un her alanda kalkınması ve Atanın şehrine layık olması adına temiz bir sayfa açmaya geliyoruz. Bu oluşumun içinde Üniversiteden bilim adamlarımızın yanısıra toplumun her alanından Samsun’lular yer alacak. Projeler üretilecek, yerel yönetimlerin yaptıkları masaya yatırılacak, önceliğimiz Samsun ve Samsun’un kalkınması olacak. Önümüzdeki günlerde bu hareketin şehrin tüm metrekaresine dalga dalga yayıldığını göreceksiniz’ diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.