real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
04 Mart 2013

Samsun’da dilenciler artıyor…

DSC_7286 (1)
İLKADIM’DA DİLENCİYE GEÇİT YOK.
İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürü Yunus Sandallı, ilçe genelinde dilenenlerin her geçen gün arttığını ifade ederek, kolay para kazanma peşinde olan bu kişilere yönelik denetimlerin sürdüğünü söyledi.

İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri işlek caddelerde vatandaşların dini duygularını sömürerek para toplayan dilencilere müdahale etti. Yapılan üst aramasında dilencilerin üzerinden çıkan 144 liraya el koyan zabıta ekipleri vatandaşlara uyarıda bulunarak, bu kişilere para verilmemesi konusunda duyarlı olmaya çağırdı.

İlkadım Belediyesi Zabıta ekipleri Mecidiye Caddesi, Cedit, Küba ve Liman Mahallesinde dilenen 4 bayan ve bir çocuğa müdahale ederek Zabıta Müdürlüğüne getirdi. Yapılan üst aramasında dilencilerin üzerinden çıkan 144 liraya el koya zabıta ekipleri, istismarcıları, Büyükşehir Belediyesi Dilenci Toplama Merkezi ne götürürken küçük yaşta dilenen çocuğu ve annesini ise, Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi Müdürlüğü’ne teslim etti.

Dilencilere yönelik İlçe genelinde denetimlerini sürdüğünü belirten Sandallı, ” Vatandaşların yoğun olarak bulunduğu bölgeleri mesken tutan dilencileri ve küçük yaşta çocuklara yönelik denetimlerin sürüyor. Gelen şikâyetleri değerlendiriyoruz.” dedi.

İlçe merkezindeki dilenci sayısının her geçen gün arttığını kaydeden Sandallı, “Halkımızın vicdani duygularını sömürmeye çalışarak para kazananlara denetimler sürüyor. Gerçekte herhangi bir yerde çalışabilecek durumda olan bu kişiler, dilenciliği meslek olarak benimsiyor. Bizde bu kişiler göz açtırmamaya kararlıyız” diye konuştu.

Sandallı, ” İşlek Cadde ve sokaklarda dilenen bu kişiler görüldüğünde Alo 153 zabıta müdürlüğü ihbar telefon numarasını duyarlı vatandaşlarımız aramalılar.” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

Samsun’da dilenciler artıyor…” için 1 yorum

  1. abreah dedi ki:

    Dilenciler ekonomik çağa ayak uydurmuş. Önceleri dilenciler ekmek parası isterdi, şimdilerde ise zeytin ve peynir parası istiyorlar, ileriki günlerde sadaka olarak ev veya araba isterlerse şaşırmam.

.