real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
03 Aralık 2013

Samsun Siyasette Sefilleri Oynuyor…

02

SAMSUN Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığı süreci hakkında çarpıcı bir açıklama yapan Hak ve Eşitlik Partisi(HEPAR) İl Başkan Yardımcısı Serhat TÜRK:

Tarih böyle bir siyasi sefilliği kaydetmemiştir. Hepsi için söylüyorum. AKP-CHP-MHP..

Hele ki yürütmenin başındaki parti siyasi sefillikte doruğa ulaştığını ispat etmiştir. Kaç dönemdir iktidardasın, kaç dönemdir Samsun’da Belediyelerin başındasın, koskoca Samsun’u kamuoyunda paraları nereden bulduğu konusunda spekilasyona meydan yaratmış  Osman Genç ile- ‘’yaptım olducu’’ Yusuf Ziya Yılmaz arasında şamaroğlanı, kızkaçıran kıvırması yaptınız ya size helal olsun..

Ne oldu? Hani Yusuf Ziya aslında sosyal demokrattı da, Samsun’u sizin gömlekten birilerine vermenin zamanı gelmişti? Sağda solda konuşuyordunuz ya?

Samsun adına söylenebilecek sözü artık kalmamış insanlarla,siyasetten iğrenmiş, ikrah etmiş halk, son sözü söylemek için HEPAR’da buluşuyor, bunlar farkında değil..!

CHP İL BAŞKANI BENİ GÜLME KRİZİNE SOKUYOR!

Sözlerine devam eden TÜRK;

AKP’nin bu kızkaçıran ve milleti pinpon topu gibi sağa sola paslayan, timsah gibi döndüren tavrı bir yana, bu ana muhalefetteki partinin çaresizliğine ne dersiniz? Bütünşehir yasasıyla beyninden vurulmuşa döndüler.. Aday bulamıyorlar.. Ne yazık..

Hele yerel medyanın web televizyonlarındaki açıklamalarını izlediğimde ise gülme krizine girmemek mümkün değil.

Hangi açıklamalar mı?

Hangisi değil ki?

Kürdistan diye bir sözü-bir ismi, yeni duydum diyen bir CHP İl başkanı tanıyorum. Bu ne demek? Piyes mi yapıyor?- Derhal Genel Merkezlerine gitsin, Sezgin TANRIKULU’ndan detaylı bir KÜRDİSTAN sunumu alsın, TANRIKULU iyi bilir o işleri..

Hala umudu Sarılale’lerde aramak ise aymazlık değil de ne?

Sen adamın kafasına sandalye fırlat kov, sonra geri al.. Ben bu kadar ilkesiz siyaset görmedim.. Dünyanın Güney ve sıcak sahillerinde Muz Cumhuriyeti bile kurulsa, bunlardan oraya bile siyasetçi, Başbakan veya İl başkanı olmaz.. Öyle bir Cumhuriyette bile bunlar çıkar, ‘’Maymun ne ki’’ diye açıklama yaparlar tv’lerde..

Mesela, başına kalpak takınca Kuvayi Milliyeci olduğunu sananlar ile Yılmaz Güney izleyip Ahmet Kaya dinleyerek solculuk yaptığını zanneden CHP’lilerin “Ilımlı İslam projesi çöktü. Türkiye’ye sol lazım” diyen CIA Ortadoğu şefi Graham Fuller’in sözlerinden herhangi bir çıkarım yaptıklarını sanmıyorum.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Önümüzdeki süreç içinde göreceksiniz Amerika’da daha güçlü bir Cumhuriyet Halk Partisi olacak” demesi de hiç birini ilgilendirmiyor. Hele ki Mehmet ATALAY’ı hiç ilgilendirmiyor. Çünkü CHP’nin merkezi siyaseti ilkesiz. Doğuda başka ,batıda başka, karakolda doğru söylerler, mahkemede şaşarlar..!

Manevi ve sosyal dokuları zarar görmüş-yok olmuş!
Dicle’nin doğusunda ve bazen de mecliste kürtçülük yapan, enternasyonel sosyalizm’e adapte olmaya çalışan, Kürtçü provalar yapan CHP..
Samsun’da ise Ulusalcı, Atatürkçü takılan CHP..

MEHMET ATALAY’a HAKKIMI HELAL ETMİYORUM

Bizi, muhalefete muhalefet yapmak zorunda bıraktıkları için de onlara hakkımı helal etmiyorum.

Tüm bunlardan sebep, yılların verdiği köhnelik birleşince tabiki aday bulamazsın! Mehmet ATALAY da biliyor bu sebepleri ama ne yapsın?

Aslında yapacakları bir şey var, istifa edip, Hepar’a katılacaklar. Çünkü ben CHP İl başkanı ve kurmayların bu gelişmelerden rahatsız olduklarını düşünüyorum.

ŞABAN KILIÇ GENÇLERİ KÜSTÜRMÜŞ

Öbür muhalefet ise, kendini sermayenin şefkatli kollarına bırakmış, sermaye de bunlara şimdilik masaj yapmakta. Gençleri küstürmüş bir İl Başkanı var. Şaban KILIÇ. Gençler gelip bize şikayet ediyorlar.. Bu durum Türk Milliyetçiliğine ve Ülkücülük ilkelerine tamamıyle zıttır! Bu yüzdendir ki, HEPAR Gerçek Türk Milliyetçileri-Gerçek ATATÜRKÇÜLER ve Ülkücülerin son durağı olmuştur! Biz ne Ülkümüzden, ne Türk Milliyetçiliğinden, ne de ATATÜRK’ümüzden vazgeçmeyeceğiz! Konjektör böyle icap ediyor diye , pamuk şekeri olamayız!

EKONOMİ-GELİŞMİŞLİK BİR YANA, SAMSUN SİYASETEN DE SEFALETTEDİR!

Özellikle Samsun, diğer konularda da olduğu gibi siyasette de sefilliğin doruğundadır. Eğer halk, yine bu aymazları seçerse vay hallerine!

Her Samsun’lu yurttaş, siyasiler dahi, artık bir dakika diyerek düşünsün, çünkü siyaseten babaya geldik!’’

diyerek sözlerine son verdi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.