real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
16 Aralık 2013

Samsun İçin Yeni Dönem…

sanayi1sanayi1sanayi1sanayi3sanayi1MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın beraberinde MHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Alper Sancak ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte Samsun’da esnafları ziyaret ederek seçim çalışmalarına start verdi.

sanayi3

MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın seçim çalışmalarına start verdi. İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu’nda MHP aday açıklama toplantısında Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan ve geçtiğimiz günlerde Samsun’a gelerek partili üyeler tarafından coşkulu bir şekilde karşılanan Dr. Ferhat Günaydın seçim çalışmalarına da aynı coşku ile başladı.

“MAĞDUR OLMAK İSTEMİYORUZ”

MHP İl Başkan Yardımcısı Alper Sancak ve bir grup partili üyenin eşliğinde ilk olarak Saathane esnafını ziyaret eden Günaydın, burada  Saathane esnafları temsilcisi Yücel Türe’den bilgi aldı. Saathane esnafı olarak mağdur olmak istemediklerini belirten Yücel Türe, “Saathane projesi ile ilgili Mevcut Başkan Yusuf Ziya Yılmaz ile görüşmelerimize rağmen herhangi bir uzlaşma sağlayamadık. Maalesef mahkeme kararına rağmen karşımızda bildiğini okuyan bir zihniyet var, bizler Saathane esnafı olarak mağdur olmak istemiyoruz. Bu nedenle sizi kendimize daha yakın görmekteyiz. Saathane esnafları olarak size destek vereceğimizi belirtmek istiyoruz. Sizin de bizi anlayacağınıza inancımız tamdır” dedi.

sanayi3“HER BİREYİN KENDİSİ VE FİKİRLERİ DEĞERLİDİR”

Saathane’nin tarihi dokusu ile ticari hayattaki önemini koruyacak bir projenin  hayata geçirilebileceğini vurgulayan  MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın,  “Gelinen nokta da uygulanmak istenen projenin Saathane‘ye,  Saathane esnafına, çalışanlarına ve genelde Samsun’a nasıl bir sonuç doğuracağı görmek gerekir. Göreve geldiğimiz takdirde Samsun ticaretinin ve Samsun tarihinin önemli mekânı olan Saathane ve esnaflarının da görüşlerini alarak ortak fikir ile değerlendirmek gerekir. Böylece Saathane’nin tarihi dokusu ile ticari hayattaki önemini koruyacak bir proje  hayata geçirilebilir.  Ne Saathane’yi, ne esnafı, ne de çalışanları mağdur etmek gibi bir amacımız olamaz.  Her bireyin kendisi ve fikirleri değerlidir, mutlaka bizden gereken önemi görür.” dedi.

SAMSUN İÇİN YENİ DÖNEM

Daha sonra esnaf ziyaretlerine Mecidiye Caddesi’nde  devam eden Günaydın, bura da da esnafın yoğun ilgisi ile karşılaştı. Ziyaret ettiği esnaflarla tek tek tokalaşan Günaydın, esnaflarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Gencinden yaşlısına birçok kesim tarafından ilgiyle karşılaşan Günaydın kendisiyle fotoğraf çekilmek isteyenleri de kırmadı. Günaydın’a  adaylığının hayırlı olmasını dileyen Samsunlular, çok sevindiklerini belirterek, Samsun için yeni bir dönemin başlaması gerektiğini, Samsun’u geliştirecek, büyütecek hizmet ve projelerin hayata geçirilmesi gerektiğini ifade ettiler.

“HALK GÖZ ARDI EDİLEMEZ”

Günaydın,  Mecidiye Caddesi’nin ardından son olarak Gülsan Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti. Sanayi içindeki dükkanları gezerek esnafla sohbet eden Günaydın, sektörde karşılaşılan sorunları ve esnafın çözüm önerilerini dinleyerek tek tek not etti.  Ziyaretlerde vatandaşlardan aldığı izlenimin oldukça olumlu olduğunu ifade eden Günaydın, “ Bütün hizmetler halkın görüşleri ve önerileri doğrultusunda yapıldığı zaman, verimlilik ve devamlılık getirir. Halk göz ardı edilemez, düşünceleri önemlidir. Sorunlar birlik içinde çözülmelidir. Vatandaştan bize karşı müthiş bir teveccüh var, müthiş bir destek var, bizlerde bu desteklerinin karşılığını vermek için canla başla çalışmalarımızı sürdüreceğiz sorunların çözülmesi için ne gerekiyorsa yapacağız inşallah” dedi

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.