real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
30 Aralık 2013

Samsun İçin Bir Kazanç…

ihsan_kurnaz_2 (1)AK Parti İlkadım Kurucu İlçe Başkanı ve İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. İhsan Kurnaz Samsun Miletvekili Akif Çağatay Kılıç’ın Gençlik ve Spor Bakanı olmasının Samsun için bir kazanç olduğunu belirterek kendisine başarılar diledi.

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, “Gençlik ve Spor Bakanlığı’na atanan Samsun Miletvekilimiz Sayın AKif Çağatay Kılıç’ın bakanlık görevini başarıyla yerine getireceğine olan inancımız tamdır. Kendisine bu yeni görevinde başarılar diliyoruz. Nasıl ki, bir önceki bakanımız Sayın Suat Kılıç, bakanlık yaptığı süreç içinde, hem bakanlığı bünyesindeki gençlik ve sporla ilgili konularda, hem de Samsunumuza gösterdiği yakınlık ve yaptığı katkılardan dolayı başarılı bir bakanlık dönemi geçirdi ise yeni Bakanımız Çağatay Kılıç’ın da aynı başarıyı tekrar edeceğinden şüphemiz yoktur. Kendisini tebrik ediyor, başarılar diliyoruz” diye konuştu.

İhsan Kurnaz, “Gönül ister ki, Samsunumuz kabinede daha çok bakanla temsil edilsin. Bu anlamda Samsun’un daha çok siyasetçi ile hükümette temsil edilmesi Samsun’un menfaatinedir. Ancak yapılan görev değişimi sonrasında Samsunmuzun yine bir bakanla temsil ediliyor olması gurur kaynağımız olmuştur. Umuyorum ilerleyen dönemlerde iki veya daha fazla bakanlıkla temsil edilen bir il olma gururunu da yaşarız” şeklinde konuştu.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.