real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
23 Ağustos 2013

SAMSUN Festivale Doydu

AW000065Samsun’da bir içecek markası tarafından düzenlenen festivalde sahneye çıkan Kenan Doğulu, Şebnem Ferah ve Emre Aydın kendilerini izlemeye gelen 65 bin kişiyi coşturdu.

Samsun’da bir içecek markası tarafından düzenlenen festivalde sahneye çıkan Kenan Doğulu, Şebnem Ferah ve Emre Aydın kendilerini izlemeye gelen 65 bin kişiyi coşturdu.

Festivalin bu yıl beşincisi dün akşam Samsun’da düzenlendi. Batı Park mevkiinde düzenlenen konseri yaklaşık 65 bin kişi izledi. Kenan Doğulu, Şebnem Ferah ve Emre Aydın’ın sahneye çıktığı konserde Samsunlular unutulmaz bir gece yaşadı. Kenan Doğulu, ‘Güzeller İçinden’ şarkısıyla hayranlarıyla karşılıklı halay çekti. Doğulu, konser sırasında, “20 senedir her Samsun’a geldiğimde aynı sıcaklık, aynı sevgi. Hepinize çok teşekkür ederim” diye konuştu. İzleyiciler, Şebnem Ferah ve Emre Aydın’ın da tüm şarkılarına eşlik etti.

Geçen 11 yıl içinde toplam 82 bin kilometre yol yaparak, 5 milyon izleyiciyle buluşan, bu yıl da toplam 16 ilde festival severlerle buluşacak olan Türkiye’nin en büyük mobil müzik festivalinin Samsun ayağı renkli görüntülere sahne oldu.

Türkiye’de 12 yıldır aralıksız süregelen tek müzik festivali olma özelliğini taşıyan ve bu yıl 14 Ağustos’ta başlayan festival alanındaki masa hokeyi, dengeli portakal, dev tetris, Fanta tilt gibi birbirinden farklı ve ilgi çekici 13 oyunla konser öncesi Samsunlular eğlenceli vakit geçirdi. – Samsun

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.