real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
23 Ağustos 2013

Samsunspor’a 400 Bin Liralık Yardım

ZSağlık Kenti Samsun Derneği’nden Samsunspor’a Maddi Destek

Samsun’da 13 özel hastanenin desteğiyle kurulan “Sağlık Kenti Samsun Derneği”nin öncülüğünde Samsunspor için başlatılan, “Destek kampanyası” ilk meyvesini verdi.

Önceki gün yönetim kurulu ile toplanan dernek üyeleri, bugün de ilk maddi yardımı gerçekleştirdi. Dernek Başkanı Dr. Hayati Ergür, Akademi Grup, Romatem, Atasam ve FBM Tıp Merkezi’nin 400 bin liralık yardım çekini düzenlenen basın toplantısında Başkan Emin Kar’a teslim etti.

Dernek Başkanı Dr. Hayati Ergür, Samsunspor’un kentin en önemli markası olduğunu belirterek, “Derneğimize üye 13 hastane bulunmakta. Geçtiğimiz günlerde yaptığımız toplantılarda kentin önemli markasının en iyi yerlerde olması için bizlerinde katkısı olması gerektiğini kararlaştırdık. Şu anda Akademi Grup, Romatem, Atasam ve FBM Tıp Merkezi belirlenen reklam alanlarına talip oldu ve ücretini de verdi. Biz bu yola çıkarken Samsunspor’a 1 milyon katkı vermeyi hedefliyorduk. Şimdi bunun 400’ü gerçekleşti. Diğer 9 hastanemiz yönetim kurulunda vereceği katkıyı görüşecek ve geri dönüş yapacaklar. Bir sıkıntı yok. Başkanımız Emin Kar ve yönetiminin çabalarını biliyoruz. Desteğimiz sürecektir” diye konuştu.

Sağlık Kenti Samsun Derneği’nin jestinin herkese örnek olması gerektiğinin altını çizen Başkan Emin Kar ise, “Öncelikle Sağlık Kenti Samsun Derneği’ne öncülüğü nedeniyle camiamız adına teşekkür ediyorum. Desteğin peşinin geleceğini biliyoruz” şeklinde konuştu. – SAMSUN

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.