step mom and son porn videos

logo

reklam
16 Kasım 2013

Samsun 17 İlçesiyle Birlikte Kalkınmalı…

Osman GencCanik Belediye Başkanı Osman Genç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile siyaseten çekişme veya kavga içinde olmadıklarını söyledi.
Genç, hadisenin şehre bakış vizyonundaki farklılıklarla ilgili olduğunu kaydetti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile arasında siyasi çekişme ve kavga olduğunu dair iddialara ilişkin açıklama yapan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Cihan’a konuştu. Başkan Yılmaz ile siyaseten çekişme veya kavga içinde olmadıklarını ifade eden Başkan Genç, görüş ayrılıklarının şehrin bugüne ve geleceğine dair bakış açılarından kaynaklandığını söyledi.
21. yüzyıldaki gelişmelere yerel yöneticilerin bakışında problem gözlemlediğini vurgulayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, belediyelerde şehirlerin batısının gelişip, doğusunun geri kalmasına ilişkin bir anlayışın hakim olduğuna dikkat çekti. Doğu kesimlerine bugüne kadar şehirlerin arka bahçesi gözüyle bakıldığının altını çizen Başkan Genç, “Hala bu fikirde, anlayışta olanlar var. Bütün mesele budur. Şehrin arka bahçesi olan doğunun gelişemez olduğu sanılıyor. 21. yüzyılda şehirleri geleceğe taşıyacak olanlar belediye başkanlarıdır. Hükümetler değildir. Bu yüzden artık ülkeler değil, şehirler yarışıyor. Bunu algılayamayanlar hala eski fikir ve anlayışla hareket ediyor. Samsun’da şehir hep Atakum’a doğru büyür denilen bir anlayışın aksine ilk defa doğusunun da büyüyebileceğini gösterdik. Dolayısıyla bu siyasi bir kavga değil, vizyondur. Konuya böyle bakıyorum. Benim ne Yusuf başkan ile ne de şehri yöneten diğer yöneticilerin hiç birisiyle kavgam veya tartışmam olamaz. Ancak şehre bakışım farklı.” değerlendirmesinde bulundu.
“SAMSUN, 17 İLÇESİYLE BİRLİKTE KALKINMALI” 

Kendisinin Samsun’un 17 ilçesiyle birlikte topyekün gelişip kalkınabileceğini savunduğunu anlatan Başkan Osman Genç, “İlçelerin hepsinin ayrı ayrı görevleri olmalı, görevler yerine getirildiği zaman Samsun topyekün ayağa kalkar. Bunun da olabilmesi için Samsun hem güvenli şehir olacak, hem de yatırımcıların yöneticilere güven duyması lazım. Yatırımcı, bur sorunla karşılaştığı zaman Büyükşehir Belediye Başkanlığı veya ilgili kurumların sorunlarının hemen çözüleceğini bilmeli. Böyle bir kanaat olmalı. Yoksa yatırımcı Büyükşehir veya ilgili kurumlar varken niye benim yanıma gelsin. Yatırımcı ne şehrin başındakilere ne de sonundakilere güveniyor. Neden. Çünkü gelen yatırımcıların önü tamamen tıkatılıyor. Onun için yatırımcı şehirden kaçıyor veya gelmiyor. Sorun bakışla ilgili yani. Şehrin bütün olarak sahiplenilmesi ve yatırımlar için doğru planlanması lazım. Bu yapılabilseydi Samsun bugün sosyal ekonomik gelişmişlik 33. sırada olmayacaktı.” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.