real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
10 Mayıs 2013

Sakatlar Haftasında kitaplarını bağışladı…

BÜLENTKÜÇÜKSamsun’lu yazar Bülent Arpat Sakatlar Haftasında örnek bir davranışa imza atarak tüm kitaplarını Sakatlar Derneği Samsun Şubesine bağışladı…

Emekli Üsteğmen Bülent Arpat 10-16 Mayıs Sakatlar Haftasında örnek bir davranışa imza atarak bu güne kadar yayına sürülen tüm kitaplarını Samsun Sakatlar Derneğine bağışladı. Sırasıyla İt Dalaşı, Emel Öğretmen, Bahadır’ın Hikayesi, Aramızda Ağrı Dağı ve son çıkardığı Küçük Kızın Büyük Aşkı isimli romanlardan oluşan yaklaşık 2 bin kitabın tamamını derneğe bağışladı. Arpat, kitap bağışı esnasında dernek yönetimi ve üyelerinin Sakatlar Haftasını da kutlayarak, ‘Derneğin çalışmalarını yakından takip ediyor ve yönetim kurulu üyelerini bu anlam da kutluyorum. Samsun’da engelli kardeşlerimizin daha rahat ve engelsiz bir yaşam sürmeleri adına gereken çalışmalar tüm ilgili kurumlar tarafından hassasiyetle yapılması gerekiyor. Bende bir yazar olarak bu güne kadar çıkardığımız kitapları bağışlayarak derneğe bir nebze de olsa katkıda bulunmak istedim. Kitap satışından elde edilecek gelirle derneğin akülü araba yada başka bir ihtiyacı görülürse o zaman sevincimiz ikiye katlanır’ dedi.

Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şube Başkanı Av. Mehmet Yılmaz Bülent Arpat’a teşekkür ederek, ‘hem yazar hem de insani kişiliğiyle çok sevdiğimiz Bülent Arpat’ın böyle bir jesti bizi çok mutlu etti. Emek ve zaman vererek hazırladığı kitaplarını Sakatlar Haftası boyunca açacağımız standlar da satarak, derneğin özellikle akülü araba eksiğini giderme noktasında çalışmalar yapılacaktır. Kendisine tüm üyelerimiz adına şükranlarımızı sunuyorum’ dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.