real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
04 Kasım 2013

Şairler ve aşıklar şöleni…

IMG_8892DEMİRTAŞ “HALKIMIZI GÜZEL ETKİNLİKLERLE BULUŞTURMAYA GAYRET EDİYORUZ”

İlkadım Belediyesi Atatürk Kültür Merkezinde (AKM) ünlü şair Cemal Şafi’nin de katılımıyla “Şairler ve Aşıklar Şöleni” düzenlendi.
Atatürk Kültür Merkezi büyük salonda düzenlenen “Şairler ve Aşıklar Şöleni”ne İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Başkan Danışmanı Şerif Mırık, ünlü şair Cemal Safi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Halk Edebiyatı Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Şahin Köktürk, Aşık Sancak (Hasan Sancak), Aşık Obalı (Mustafa Obalı), Aşık Yavuz (Ramazan Yavuzarslan), Aşık Rasim Genç, Şair Kenan Yavuzarslan, Alparslan İncesu ve çok sayıda sanatsever katıldı. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş yaptığı konuşmada, değişik alanda etkinliklerle vatandaşların sosyal faaliyetlerini geliştirmeye çalıştıklarını belirterek, “Aşıkları burada görünce heyecanlanmamak mümkün değil. Gerçekten onlar laflarını yerli yerine koyuyorlar. Aşık olmanın bir özelliği olsa gerek. Biz o kadar beceremeyiz bu işleri. Biz de hizmet etmeye gayret ediyoruz. Halkımızı güzel etkinliklerle buluşturmaya gayret ediyoruz. Halkımızın bize verdiği katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

KONFERANS SALONUNA ADI VERİLECEK
Etkinlikte ilk olarak Aşık Sancak, Aşık Obalı ve Aşık Yavuz aşık edebiyatından güzelleme örneği ile izleyicilerin karşısına çıktı. İzleyicilerin büyük ilgisini çeken gösteride daha sonra Aşık Sancak, Aşık Obalı, Aşık Yavuz, 3’lü taşlama yaptılar. Türkiye’nin gündemine yönelik yazdığı taşlamayı izleyicilerle paylaşan Aşık Sancak büyük ilgi topladı. Programın ilerleyen saatlerinde sahneye çıkan ünlü şair Cemal Safi’nin okuduğu şiirler ise büyük ilgi ile dinlendi. Gecenin finalinde tekrar konuşma yapan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Yıldıray Çınar Kültür Merkezimizdeki konferans salonuna Ünü şairimiz Cemal Safi’nin adın vereceğini söyledi.

EMEĞİ GEÇENLER PLAKETLE ÖDÜLLENDİRİLDİ.

Programın sonunda katılımcı aşıklara ve şölende emeği geçenlere plaket takdim edildiği aşıklar şöleninde, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Şair Cemal Safi’ye katılımlarında dolayı plaket ve çiçek takdim etti.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.