real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
02 Kasım 2013

Sahillere Turist Yağacak…

23961_1

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ve Canik Belediye Başkanı Osman Genç, göreve geldikleri takdirde Atakum sahillerini, bölge illeri ve ülkelerinden turist çeker hale getireceklerini ve turizmle esnafların büyüyeceğini söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Osman Genç, dün Atakum ilçesinde esnafları gezdi, vatandaşlarla görüştü. Esnaf ve vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Genç, onlarla sohbet etti, sorunlarını dinledi. Atakum’un sahili ve kumsalıyla önemli bir avantaja sahip olduğunu belirten Genç, hazırladıkları Sahil Projesi ile ilçenin turizmde gözde yerler arasına gireceğini söyledi.

‘ŞEHİR EKONOMİSİ GELİŞECEK’
Vizyoner projelerinden birinin de Sahil Projesi olduğuna işaret eden Genç, “Samsun, Terme’den Ondokuzmayıs’a kadar geniş ve uzun bir sahile sahip. Bu sahillerimizi mutlaka turizme açmalıyız. Samsun, doğru proje ve çalışmayla bölge illerinin yanısıra özellikle Rusya’dan insanları bu sahillerimize çekebilir. Çünkü Samsun, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri’ne oldukça yakın konumda. Bu avantajımızı turizmden daha fazla pay almak ve şehir ekonomisinin gelişimi için kullanacağız” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.