step mom and son porn videos

logo

reklam
28 Nisan 2013

Sağlık yatırımları sürüyor…

canik_haberKÜCÜKCanik’in sağlık karnesini yükselttik

Canik Belediye Başkmanı Osman Genç, “İlçemizde açılan hastaneler, poliklinikler ve sağlık ocaklarıyla, sağlık alanında yepyeni bir dönemi başlattık ve Canik’in sağlık karnesini yükselttik” dedi.

Türk Kızılayı Canik Şubesi’nin yeni hizmet binası görkemli bir törenle açıldı. Açılışa Canik Belediye Başkanı Osman Genç’in yanısıra Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin, Türk Kızılayı Canik Şube Başkanı Hatice Öz, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

SAMSUN’DA 21. ŞUBE

Törende açış konumasını yapan Türk Kızılayı Canik Şube Başkanı Hatice Öz, “Yeni bir yönetim anlayışı ile Canik’te ihtiyaç sahiplerine uzanan el olacağız” dedi. Türk Kızılayı’nın 145 yıllık geçmişi olduğunu belirten Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin de, “Samsun’da 21 şubemizle hizmet veriyoruz. Kızılay gönüllü bir yardım kuruluşudur. İnsan ihtiyaçlarını en ivedi ve zaruri ihtiyaçlara öncelik vererek dindirmek için çalışmakta” diye konuştu.

CANİK SAĞLIKTA MARKA

Türk Kızılayı’nın sadece Türkiye değil, dünya insanlığı için önemli çalışmalar yaptığına dikkat çeken Canik Belediye Başkanı Osman Genç, bundan 9 yıl önce sadece sınırlı sayıda ve donanımsız sağlık ocaklarına sahip olan Canik’in şimdi sağlık alanında adından söz ettirdiğini ve sağlıkta marka olduğunu söyledi. Başkan Genç, belediye olarak kültür-eğitim, ticaret, kentsel dönüşüm kadar sağlığa da büyük önem verdiklerini vurguladı.

SAĞLIKTA YEPYENİ DÖNEM

İnsan sağlığını her şeyin üzerinde tuttuklarını ifade eden Başkan Genç, “Türkiye’nin ilk konsept hastanesi olma özelliğini taşıyan Romatem Hastanesi’ni ilçemize kazandırdık. Yine Karadeniz’in en büyük özel sağlık merkezi olma özelliğini taşıyan Medicana Hastanesi hemen yanıbaşımızda. İlçemizde açılan hastaneler, poliklinikler ve sağlık ocaklarıyla, sağlık alanında yepyeni bir dönemi başlattık ve Canik’in sağlık karnesini yükselttik” şeklinde konuştu.

‘SAĞLIĞA DESTEĞİMİZ SÜRECEK’

Canik’te artık her türlü ameliyatın rahatlıkla yapılabildiğini de dile getiren Başkan Genç, şunları söyledi: “İnsanlarımız tedavileri için artık Ankara, İstanbul gibi büyükşehirlere gitmek zorunda değil. Yine sağlıkla alakalı kadınlarımızı çok önemsiyoruz. “Sağlıklı anne sağlıklı toplum meydana getirir” anlayışıyla kadınlarımıza yönelik sağlık seminerleri veriyoruz. Saglık alanında desteklerimiz her zaman sürecek. Türk Kızılayı yaptığı çalışmalarla dünya çapında her zaman takdir toplamıştır. Açılışını yaptığımız Türkiye Kızılay Derneği Canik Şubesi’nin ilçemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.”

KESKİN’DEN GENÇ’E PLAKET

Konuşmaların sonunda Türkiye Kızılay Derneği Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin, desteklerinden ötürü Canik Belediye Başkanı Osman Genç’e plaket verdi. Hizmet binasının açılışını törene katılanlarla birlikte gerçekleştiren Başkan Genç, daha sonra Türk Kızılayı Canik Şube binasını gezdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.