real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
13 Haziran 2013

Sağlam balonu tutmadı…

Canik Kültür Merkezi nde saat 16.oo da Kar ve Menteşoğlu isimleri başkanlık için yarışmaya hazırlanırken, günlerdir gündemi meşgul eden Ertuğrul Sağlam geliyor heyecanı hüsranla son buldu. Ertuğrul Sağlam, “Hiç bir zaman gelirim demedim, Samsun’u seviyorum ama şimdi gelme vakti değil” demesi ile herkesin hevesi adeta kursağında kaldı.

Bu haberle şok olan Yönetim Kurulu ve Bşakan Emin Kar’ın yanı sıra taraftarlar Besim Durmuş’la yola devam desteği verdiklerini kongre öncesi bir bildiri ile açıkladılar. Ancak unutulmamalıdır ki aynı taraftar geçen sezon ikinci yarısından itibaren DURMUŞ İSTİFA” sloganları ile 19 Mayıs Stadyumunu inletmişti.

Bu gün yapılacak kongre öncesi bu gelişmeler yaşanırken; Başkan Emin Kar hafta içinde yaptığı açıklamalarda başkanlık görevine devam kararı aldığını ve Samsunspor’a gönül vermiş olan herkesi bugün gerçekleştirilecek kongreye beklediğini belirtmişti. Öte yandan Teknik Direktör konusunda bir çıkmaz yaşayan Kırmızı Beyazlı ekipte Başkan Kar, bugünkü kongreden önce teknik adamın kim olacağının kararını verdiklerini ancak bunu kongreden sonraya bıraktıkları iddia ediliyor.
Bazı çevreler ise taraftarlar grubuna Besim Durmuş’la devam edelim, çok para vererek Nurullah Sağlam veya bşaka Teknik adamla yola çıkmaktan sa, az bütçe ile hazırlanacak olan Samsunspor’ da Teknik adam olarak Besim Durmuş kalsın şeklinde direktiflerini ilettikleri öğrenildi.
Durmuş’La yola devam edebilmek ve Şehrin tepkisini çekmemek için taraftarlar grubu adeta yönetim kurulunun konuştuklarını yaptıkları bildiri ile deklare ederek hem Kar ve yönetiminin elini güçlendirmek hem de hoca’nın Durmuş olduğunu ve gelecek tepkileri erkenden bitirmek için böylesi bir yola başvurulduğu iddia edildi.

Kısacası Samsunspor’ a Emin Kar ve yönetimi seçildiği takdirde BESİM DURMUŞ’La kesin olarak yola devam edilme olasılığının çok yüksek olduğu başka teknik adam aranmadığı iddia ediliyor. Kongre sonrasında teknik adam konusunda fazla sıkıntıya girilmek istenmediği belirtiliyor. Yani Yeni-eski hoca gelecek yıl yine BESİM DURMUŞ olacak ve takım Durmuş’la yola devam edecek…

Bazı taraftarlar Besim Durmuş’la yola devam edilmesi halinde Samsunspor’un kümeye düşebileceği tartışılmaya başlandı.

http://www.haberexpres.com.tr/besim-durmusla-yola-devam…-15799h.htm

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.