real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
23 Kasım 2013

SAGİD Ziyareti…

111420Ak Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa TOPAL, Samsun Girişimci İşadamları Derneği – SAGİD’i ziyaret ederek dernek Başkanı Musa Çakır ile bir süre sohbet etti.
Topal ziyarette yaptığı konuşmada gündeme ve yerel yönetimlere yönelik değerlendirmelerde bulundu..
İlkadım’da yılların çözülemeyen ve bütün vatandaşların rahatsız olduğu imar rantlarına yönelik yeni düzenlemeler yapacaklarını belirten Topal,
“Belediye deyince akla yolsuzluk ve imar rantları gelmektedir. Bizim hedefimiz belediyecilik literatüründen imar rantlarını ve yolsuzlukları ortadan kaldırmak olacaktır..
Bu konuda da Türkiye’de ilkleri gerçekleştireceğiz. Vatandaşın imar rantları ile gasp edilen haklarının birkaç rantiyecinin elinde çar çur olmasını engelleyeceğiz.”
Konu ile ilgili olarak gerekirse TBMM bünyesinde kanuni düzenlemeler yoluyla yapacakları girişimlerle konuyu ülke gündemine taşıyacaklarını da sözlerine ekleyen Topal şöyle devam etti,
“ Belediyedeki satın almaların birkaç kişi ve kurum üzerinden değil bütün ilkadım esnafının katılabileceği şeffaf ihale yöntemiyle gerçekleştirilmesini sağlayacağız, bunun da internet ortamıyla bütün vatandaşların bilgisine sunucağız. Belediyeyi bu tip şaibeli işlerden kurtaracağız..
Belediye mevzuatının art niyetli kişiler tarafından vatandaşın aleyhine yorumlanmasına müsaade edilmeyecek şekilde yeniden düzenleyeceğiz.
BELEDİYEYİ RANT KAPISI DEĞİL HAK KAPISI OLARAK GÖRÜYORUZ
Belediyeciliği rant kapısı olarak gören zihniyetin sona erdirilmesi için gerekli bütün önlemleri alacaklarını ve İlkadım Belediyesinin bütün İlkadımlıların hak kapısı olarak görebilecekleri kurum haline getireceklerini sözlerine ekleyen AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Topal, SAGİD Başkanı Musa Çakır ve dernek üyelerine Samsun ekonomisine katkılarından dolayı teşekkür etti.
SAGİD Başkanı Musa Çakır ise AK Parti İlkadım Belediye Başkanı Aday Adayı Mustafa Topal’a Aday Adaylığı süreci boyunca başarılar dileyerek kendisini İlkadım Belediye Başkanı olarak görmek istediklerini belirtti.

kaynak:http://www.dengegazetesi.com.tr

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.