step mom and son porn videos

logo

06 Ocak 2014

Rüzgar Nedeniyle Pistte Kar Kalmadı…

akdag-da-bu-sezon-kayak-yapilamadi-5509871_400Samsun’un Ladik ilçesinde bulunan Akdağ Kayak Merkezi’nde bu sezon kayak yapılamadığı belirtildi.
Akdağ Kayak Merkezi Tesis İşletme Müdürü Celal Şan, “Yaklaşık 2 gün boyunca yolu açamadık ve kayak merkezine ulaşımı sağlayamadık. Açtıktan sonra da zaten rüzgar müsaade etmedi ve pistte kar kalmadı” dedi.

Ladik Akdağ Kayak Merkezi’ne düşen ilk karın toz şeklinde olması ve aşırı rüzgar nedeniyle karın tutmadığını belirten Celal Şan, “Yağan karı gece soğuk hava şartlarında makinelerde ezdirdik ama kısa süre tutabildik. Yumuşak karın yağması lazım ki burada çok güzel bir kar tutsun. Bu sene böyle bir talihsizlik yaşadık. Şu anda beklediğimiz kar yağışı olmadı” diye konuştu.

İlk kar yağdığında bu durumdan biz çok fazla faydalanamadıklarını kaydeden Şan, “Neden faydalanamadık? Kar yağdığı dönemde 2 gün boyunca yolu açamayınca kayak merkezine ulaşımı sağlayamadık. 2 gün boyunca yol açma çalışmalarıyla meşgul olduk. Yolu açtık diye sevindiğimiz anda bu sefer de kar bitmiş oldu. O zaman da bir anlamı kalmadı. Şimdiye kadar kayak yapılamadı, sadece kızak yapılabildi” şeklinde konuştu. – SAMSUN

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.