real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
30 Kasım 2013

Rapor Mercek Altında…

111647Büyükşehir Belediyesi 2013 yılı Teftiş raporunda yer alan şok bilgilere Denge Ulaştı; Samsun Büyükşehir Belediyesinde yaşanan sahte evrak düzenleyerek 946 bin TL Zimmete para geçirme soruşturmasının Daire Başkanı ve müdürleri tarafından yavaş ve yüzeysel
RAPOR MERCEK ALTINDA 
Denge Gazetesinin ulaştığı 2013 yılı Büyükşehir Belediyesi Teftiş Raporunda şok bilgiler yer alıyor. İçişleri Bakanlığı müfettişleri tarafından gerçekleştirilen ve 180 sayfadan oluşan Raporu enine boyuna inceleme altına alan Denge Gazetesi Haber servisi 946 Bin TL’lik sahte evrak düzenleyerek zimmete para geçirme olayı ile ilgili raporda yer verilen şok ifadelere ulaştı.
YILMAZ ONAY VERMİŞ
Rapora göre 2011 2012 yılları arasında sahte evrak düzenleyerek belediyeden yüklü miktarda haksız parayı zimmetine geçiren şirket işçisi ile birlikte Makine Onarım Fen İşleri ve Mali Hizmet Daire Başkanlığında inceleme yapılması için Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz 01.11.2012 tarihinde onay yazısını ilgili Daire Başkanları ve Müdürlerine gönderiyor.
İNCELEMEYİ YÜZEYSEL YAPMIŞLAR
Başkanın yazısıyla görevlendirilen SASKİ Genel Müdürlüğü Strateji Dairesi Başkanı N. Kemal Bakoğlu, Yazı İşleri Dairesi Başkanı Şahin Eker ve Satın Alma Şube Müdürü v. Ramazan Aydın’ın görevlendirildiği ancak incelemenin tamamlanmadığı halde işlem dosyasının Teftiş Kurulu Başkanlığında bulunduğu, dosyanın incelenmesinde söz konusu araştırmanın yavaş ve yüzeysel yapıldığı kanaatine varıldığı ifadeleri raporda yer aldı.
MÜFETTİŞLER UYARDI
Makina İkmal ve Onarım Dairesi Başkanlığında tamir gören iş makineleri için yedek parça satın alınıyormuş gibi sahte evrak düzenlenerek ve iki firmadan fatura temin edilerek, toplam 946, 649, 47 TL meblağın zimmetine geçirilmesi gibi önemli bir olayda denetim görevini ihmal edenlerle ilgili kapsamlı bir araştırma yapılması gerektiği aksi takdirde yasal sorumluluğun doğacağı müfettiş raporunda uyarı notu olarak yer aldı.
TÜM GERÇEKLER DENGE DE 
Toplam 180 sayfadan oluşan ve şok edici bir çok konunun yer aldığı raporu mercek altına alan Denge Gazetesi Haber servisi konuyla ilgili kamuoyunu bilgilendirmeye devam edecek. Rapordaki her ayrıntıyı inceleyen gazetemiz ekibi Büyükşehir Belediyesinde yaşanan tüm yolsuzluk ve üsülsüzlükleri kamuoyuna tarafsız ve objektif bir şekilde aktarmaya devam edecek.FERHAT SOY

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.