real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
26 Şubat 2014

PROJELERİMİZİ HALKIMIZLA BİRLİKTE HAZIRLADI

BBBAk Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı seçim kampanyası dahilinde çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. Güne esnaf ziyaretleri ve sohbetiyle başlayan Taşçı, daha sonra Pazar yeri ziyaretlerinde bulundu.

HERKES KENDİNDEN BİR ŞEYLER BULUYOR

Seçim çalışmalarına başladıkları günden itibaren halkın yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını ifade eden Taşçı, “Biz kimin yanına gidersek gidelim, herkes bizi projelerimizle karşılıyor. Herkes ve her kesim projelerimizde kendinden bir şeyler buluyor. Esnafımız 55de55 Atakum Projeleri içinden kendi projelerini çoktan seçmiş ve sahiplenmiş durumda. Gençlerimiz, çocuklarımız, Pazar esnafımız, çalışanlarımız, memurlarımız ve işsizlerimiz her projelerimizi benimsemiş durumdadır. Bunun tek bir nedeni var. Biz projelerimizi masa başında kendi düşüncelerimizi yansıtsın diye hazırlamadık. Bu projeler birkaç yıl öncesinden başlayan istişarelerin sonucudur. Halkımızla beraber hazırlanan projelerdir. O yüzden bu kadar benimsendi. O yüzden bu kadar dikkate alındı. O yüzden içselleşti. Bu projeler Atakum’un projeleri olarak kayda geçti” diye konuştu.

 

15 YILDA 15 PAZAR YERİ YAPILMAMIŞ

Pazar yerlerine gittiğimizde pazar esnafı ve vatandaşları kendilerine katlı modern Pazar yeri projesinden bahsettiğini belirten Taşçı, “Bu Pazar yerleri ne Atakum’a ne de Atakum Halkı’na yakışmıyor. Sağlığımızı bu kadar yakından ilgilendiren alanlarda böylesine hijyenden uzak bir yaklaşımın devam ettirilmesi gerçekten anlaşılabilir bir şey değildir. Yaz aylarında sıcaktan, kış aylarında yağmur ve soğuk havanın etkisinin böylesine hissedildiği bir ortam gerçekten şartları zorlamaktan başka bir şey değildir. Katlı Pazar Yerleri Projemiz bu alanda örnek teşkil edecektir. 15 yıldır belediye başkanlığı yapan mevcut başkanımız bu güne kadar 15 tane Pazar yeri hayata geçirmiş olsaydı bu sorun, bu sıkıntı ortadan kalkmış olurdu. Atakum hiçbir aranda hak ettiği, layık olduğu hizmeti alamıyor” diye konuştu.

30 MART’TA HİZMET FIRTINASI BAŞLAYACAK

Pazar yerlerinde karşılaştıkları vatandaşların kendilerine diğer projelerinden de bahsettiği ifade eden İshak Taşçı, “Bugün her ikisi de çalışan evli bir çiftimiz, özellikle çocuklar için düşündüğümüz projeleri çok önemsediklerini belirttiler. Neden diye sorduğumda aldığım cevap inanın güzel Atakum’un insan pfofilini ortaya koymak için çok önemliydi. Bu evli çiftimiz, her ikisi de çalıştıkları için çocuklarına vakit ayırsalar bile bu zamanın yeterince kaliteli geçemediğinden dert yandılar. Her zaman aynı şeyleri yapmanın çocukları bunalttığını söyleyen bu çiftimiz kapalı çocuk oyun alanı, lunapark gibi projelerimizi ailece büyük bir heyecanla beklediklerini söylediler. Kendilerinin en çok hangi projeyi desteklediğini sorduğumda ise Akvaryumpark ve yayla konaklama tesisleri cevabını aldım. Biz halkımızla proje üzerinden bir bağ kurduk. 30 Mart bu projeleri birlikte hayata geçireceğimiz günün başlangıcıdır” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.