step mom and son porn videos

logo

23 Ocak 2014

Projelerimiz Hazır…

DSC_0030MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş, ”Hizmet anlayışından memnun olmayan halkımızın gideceği yer sandıktır” dedi.

PROJELERİMİZ HAZIR
Atakent ve Kurupelit esnaflarını ziyaret eden MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş esnafın sorunlarını dinledi.
Gittiği beldelerde esnafın kendisine dert yandığını ve hizmet anlayışından memnun olmadıklarını ifade eden Çamaş;”Esnaflarımızın yeni dönemde rahat ve huzurlu ortamlarda ticaretlerini yapacakları projelerimiz hazır. Göreve geldiğimizde bunları harekete geçireceğiz” dedi.

VİZYONUMUZ BELLİ
Atakum’un ciddi bir vizyona ihtiyacı olduğunu ve bunu gerçekleştirecek kadroların kendilerinde bulunduğunu ifade eden Çamaş;”Rutin yapılan hizmetlerin Atakum’da büyük projelermiş gibi gösterilmesi Atakum’a ve Atakum halkına zarar veriyor. Atakum’un bundan sonra ciddi bir vizyona ve kadrolara ihtiyacı var. Bizler Atakum’un yeni vizyonunu ortaya koymak için yola çıktık” diye konuştu.

SEVİYELİ SİYASET
Bir esnafın ”Atakum’u yıldız yaptık” diyen Metin Burma’nın hangi gezegende yaşadığını sorması üzerine esnafa cevap veren Çamaş;”Bizim tarzımız seviyeli siyaset yaparak halkımıza kendimizi ve yapacaklarımızı anlatmaktır. Hizmet anlayışından memnun olmayan halkımızın gideceği yer sandıktır. Bu dönem Atakum’da değişimin adresi MHP’dir. Hepinizin kutsal oylarını ve desteğini bekliyorum” şeklinde konuştu.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.