real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
18 Kasım 2013

Projeler Tek Tek Hayata Geçecek…

BİRLİK OLURSAK BAŞARIRIZ1811201316113898Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Osman Genç, “Samsun u çok iyi tanıyoruz ve sorunlarının neler olduğunu, kalkınması için neler yapılması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Samsun u ileriye taşıyacak ve problemlerini çözebilecek güce ve enerjiye sahibiz” dedi.Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ve Canik Belediye Başkanı Osman Genç, ilçe gezilerini sürdürüyor. Eşi Nimet Genç ile birlikte Asarcık ta esnafları gezen Genç, ilçe halkının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Burada esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Genç, onlardan ilçenin sorunlarını da dinledi. İlçe halkı ulaşım ve işsizlik sorunlarının çözülmesini isterken, Genç, “Önceliğimiz olan bu iki sorunu çözmek için projelerimiz hazır. Samsun u çok iyi tanıyoruz ve sorunların çözüm yollarını biliyoruz” dedi.

ASARCIK TA DOĞA TURİZMİ GELİŞECEK

Asarcık gezisi kapsamında Karadeniz Eğitim Derneği (KEYDER) Asarcık Şubesi ni de ziyaret eden Genç, burada dernek yöneticileriyle sohbet etti. Asarcık ın en önemli önceliğinin ulaşım sorununun çözülmesi olduğunu ifade eden Genç, “Asarcık Samsun a oldukça yakın bir ilçemiz ancak ulaşım problemi sürüyor. Öncelikle bu sorunu çözeceğiz. Ayrıca Asarcık ta müthiş bir doğal güzellik var. Bu potansiyeli mutlaka turizme kazandıracağız ve Asarcık ta yapacağımız yayla evleri ile doğa turizmini geliştireceğiz. Ayrıca bu ilçemizde hayvancılığı destekleyeceğiz ve çok amaçlı sosyal tesis yapacağız” diye konuştu.

PROJELER TEK TEK HAYATA GEÇECEK

Samsun u karış karış gezdiklerini belirten Genç, “Şehrimizin sorunlarının neler olduğunu, kalkınması için neler yapılması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Uzman bir kadro ile birlikte uzun bir çalışmanın sonucu olarak ilimizin Stratejik Gelişim Planlarını da hazırladık. Samsun u ileriye taşıyacak ve problemlerini çözebilecek güce ve enerjiye sahibiz. Allah nasip eder de Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine layık görülürsem bu projelerimizi tek tek hayata geçireceğiz. Kısa sürede Samsun ilimizin ülkemizin en gelişmiş illeri arasında yerini alacaktır. Buna canı gönülden inanıyorum” şeklinde konuştu.

PROJELERİMİZ İHTİYACA CEVAP VERİYOR

Başarılı olmak için etkili ve verimli projeler ile yeterli, vizyon ve cesaret sahibi yönetim olması gerektiğine işaret eden Genç, “Yerel yönetimlerin gücü yaptıkları hizmetlerin etkili, ihtiyaca cevap veren, marka şehir kimliğine uygun ve ihtiyaç tespitiyle doğru orantılı olmasıyla ilişkilidir. Bölgesini, insanını ve ülkesini doğru tanıyan, doğru yorumlayan, gündemi doğru okuyan yerel yöneticiler şehirlerini ileriye taşıyabilir. Bir şehirde yatırımları yönetirken ve yönlendirirken, bütün unsurları dikkate almak ve şehri bütün unsurlarını birlikte dikkate alarak yönlendirmek zorundasınız. Aksi takdirde şehirlerde çok önemli yaralar açabilirsiniz. Biz şehrin bütün unsurlarını içine alan bir yönetim anlayışına sahibiz” dedi.

BİRLİK OLURSAK BAŞARIRIZ

Belediye başkanlığı yapan kişilerin bilgiyi, finansı, insanı, zamanı ve iletişimi iyi yönetmesi gerektiğini vurgulayan Genç, şunları söyledi: “Üretilen hizmetlerin yaygınlığı ve kalitesi insanların ve şehrin imajını ve kalitesini yükseltir. Hizmet ürettikçe ihtiyaçlar azalır; ihtiyaçlar azaldıkça, huzur ortamı oluşur. Şehir, insan ve hizmet ortak paydada buluşur. İhtiyaçların doğru tespitiyle sağlıklı ve marka şehirler doğar. Biz Samsun umuzu marka şehir yapacak çalışmaları şimdiden yaptık. Birlik olursak, başaramayacağımız şey yok.”

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.