real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
30 Kasım 2013

Proje ve Hizmet Konuşulacak…

ggAk Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, yaptığı Pazar yeri ziyaretinde Atakum’u örnek bir kent yapmak için yola çıktıklarını belirterek, “Her alanda lider ve örnek bir yerleşim merkezi oluşturmak için yola çıktık” dedi.

CEVAP 55DE55 PROJELERDE

Atakum’un deniziyle, sahiliyle, doğasıyla, doğal yaşamıyla, insanıyla çok büyük bir değer olduğunu ifade eden Taşçı, “Ancak herkes merak ediyor ve bizim projelerimizden sonra herkes sorguluyor. Atakum neden yerinde sayıyor. Neden gelişmiyor. Böylesine bir değer neden olması gereken yere gelemiyor. Neden en ufak sıkıntılar bile çözülemiyor. Sorular çok, cevaplar ise bizim projelerimizde gizli. Atakum gelişimin ve değişimin adresi olacak. Örnek bir kent olacak. Sadece beton yapıların değil, yaşamın merkezine yerleşen bir kent olacak. Kararlı, planlı ve çalışkan bir şekilde yürüyeceğiz” diye konuştu.

PROJE VE HİZMET KONUŞULACAK

Atakum’un sadece Samsun ve bölgenin değil, Türkiye’nin bir değeri olarak hak ettiği yere gelmesi gerektiğinin altını çizen Taşçı, “Bu bir söylem değil. Bu gerçeklerin ortaya konulmasıdır. Yapılması gerekenleri ortaya koymanın yolu ise projelerdir. Asıl hayalcilik bir plan, proje, vizyon ortaya koymadan konuşmaktır ve böylesine büyük bir makama talip olmaktır. Atakum’da proje ve hizmet rüzgârlarının esmesine az bir zaman kaldı. Vatandaşımızın laf değil hizmet üreten bir belediye ile buluşmasına az bir zaman kaldı. Sorunların çözülmesine, problemlerin aşılmasına, halkın iktidar olduğu bir yerel yönetim anlayışına çok az bir zaman kaldı. Türkiye’nin Atakum’u konuşmasına, yaşamasına, gelmesine az bir zaman kaldı” şeklinde konuştu.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.