real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
07 Aralık 2013

Pojelere Destek…

murzioglu-islam-aleminin-kurban-bayrami-ni-ku-5182296_oSamsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Genç Girişimciler İcra Komitesi aylık toplantısında konuşan TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, girişimcilik projelerine destek sözü verdi.

 

Büyükşehir Belediyesi Amisos Kafe’de düzenlenen kahvaltılı aylık toplantıya, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Yiğit Tören, Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Serinkaya, TOBB Genç Girişimciler İcra Komitesi Üyesi Sezai Hazır, TOBB Genç Girişimciler İcra Komitesi Üyesi ve Samsun TSO Genç Girişimciler İcra Komitesi Başkanı Kerem Tüfekçi ve İcra Komitesi Üyeleri, Samsun TSO Kadın Girişimciler İcra Komitesi Başkanı Gülay Atik, Samsun TSO Genç Girişimciler İcra Komitesi Koordinatörü ve Genel Sekreter Yardımcısı Necmi Alıç katıldı.

Toplantıda, iki toplantı arasında yürütülen faaliyetler paylaşılırken, önümüzdeki döneme ait çalışmalar hakkında da görüş alışverişinde bulunuldu. Samsun TSO Genç Girişimciler İcra Komitesi’nin toplantısına katılan TOBB Genç Girişimciler İcra Komitesi Üyesi Sezai Hazır, TOBB olarak genç girişimcilere önem verdiklerini belirterek, “TOBB Genç Girişimciler Komitesi olarak tüm illerimizde örgütlendik. Samsun Genç Girişimciler İcra Komitemizin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Samsun’daki genç girişimcilerimiz önemli örnek çalışmalara ve projelere imza atıyor. Kendilerini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu da, oda çatısı altında faaliyet gösteren Genç Girişimciler İcra Komitesi ve Kadın Girişimciler İcra Komitesi’nin çalışmalarını takdirle izlediklerinin altını çizerek, “Gerek TOBB Yönetimi gerekse oda yönetimi olarak Kadın Girişimcilerimizin ve Genç Girişimcilerimizin her zaman destekçisiyiz. Bilindiği üzere nüfusumuzun çok büyük bir kısmını gençlerimiz oluşturmakta. Bu ülkemiz açısından çok önemli. 21. yüzyılın en önemli konularından birisi girişimcilik. Bu çerçevede, özellikle gençlerimizin girişimcilik konusunda alacakları eğitimlerle kendilerini geliştirmeleri ve kendi girişimlerini başlatmaları çok önemli. Yönetim olarak burada sizlere destek için varız. Bizlere getireceğiniz fikirlerinize, projelerinize ve organizasyonlara açığız. Sizlere bundan önce olduğu gibi bundan sonra da elimizden geldiğince tüm desteği vermeye çalışacağız” diye konuştu.

TOBB Genç Girişimciler İcra Komitesi Üyesi ve Samsun TSO Genç Girişimciler İcra Komitesi Başkanı Kerem Tüfekçi de, kendilerine verdiği destekten ötürü Başkan Murzioğlu ve yönetimine teşekkür etti. – SAMSUN

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.