step mom and son porn videos

logo

reklam
04 Mayıs 2013

Pilot: Bizleri Galibiyete Uçurun

Samsunspor’u Gaziantep Büyükşehir Belediyespor için bu kente götüren özel uçağının pilotu, “Samsunspor’u Gaziantep’e uçuruyoruz.” dedi.

Samsunspor’u Gaziantep Büyükşehir Belediyespor için bu kente götüren özel uçağının pilotu, “Samsunspor’u Gaziantep’e uçuruyoruz. Siz de bizleri galibiyete uçurun. Samsunspor’dan galibiyet bekliyoruz” diyerek futbolculara moral verdi.

PTT 1’nci Ligde kalan iki haftada tehlikeli bölgeden uzaklaşamayan kırmızı beyazlılar, yarın oynanacak Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına kurtuluş maçı olarak bakıyor. Hafta başından bu yana yoğun tempoda çalışan kırmızı beyazlı takımda teknik

direktör Besim Durmuş, futbolcularını üç puana şartlandırdı. Dün özel uçakla Gaziantep’e giden Samsunspor kafilesine uçağın pilotu, “Sizler Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı’nı başlatmak için ilk ayak bastığı Samsun’un evlatlarısınız. Sizler bu şehrin yürekli çocuklarısınız. Samsunspor’u Gaziantep’e uçuruyoruz. Siz de bizleri galibiyete uçurun. Samsunspor’dan galibiyet bekliyoruz” diye anons yaptı. Futbolcular ve kafilede bulunanlar pilotu uzun süre alkışlandı.

Gaziantepspor’un Celal Doğan Tesisleri’nde taktik ağırlıklı çalışma yapan Samsunspor’da Teknik Direktör Besim Durmuş, “Zor bir maç bizi bekliyor. Ancak bu maça çok iyi hazırlandık. Galibiyetle Samsun’a dönüp, taraftarımızı mutlu etmek ve tehlikeli bölgeden uzaklaşmak istiyoruz” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.