real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
09 Aralık 2013

PAZAR YERİ ZİYARETİ..

Ilyaskoy (2)“Yola çıkış gayemizin, amacımızın ve hedeflerimizin ne kadar haklı olduğunu gördük.”

AK Parti İlkadım Kurucu İlçe Başkanı ve İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz İlyasköy Pazar yeri’ni ziyaret ederek, pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, AK Parti iktidarında Türkiye’nin gelişimi ortada iken İlkadım’ın bu gelişimden mahrum kalamayacağını dile getirdi. İhsan Kurnaz İlyasköy Pazar Yeri’ni ziyaretinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Kurnaz, 11 yıllık AK Parti iktidarında; eğitimden sağlığa, dış politikadan ulaşıma, ekonomiden sosyal yaşama kadar gerçekleştirilen büyük hamlelerin; Türkiye’nin güçlü bir iktidar yapılanması içerisine girerek gerçekleşebildiğine işaret ederek, “Aynı gelişimi yerelde de görmek, bu milletin yani İlkadımlılar’ın da hakkıdır. Son dönemde, İlkadım İlçemizi maalesef kendi büyüklüğüne yakışır hizmetlerle anılan bir ilçe olarak göremiyor, değerlendiremiyoruz. Çok daha büyük yatırımlarla, çok daha komplike projelerle anılması gereken ve bu sayede çok daha büyük sıçramalar gerçekleştirmesi gereken ilçemiz maalesef arzu edilen noktada değil. Bu ihtiyacı gördüğümüz için bu yola çıktık. İlkadım’ın daha güzel günler görmesi için sorumluluk aldık. İnşallah, bunu birlikte başaracağız” diye konuştu.

İlyasköy Pazarı’nda gerçekleştirdiği ziyaretlerden ve vatandaşın yoğun ilgisinden son derece memnun olduğunu ifade eden İhsan Kurnaz, “Bu karşılaştığımız ilgi, bu şahsımıza gösterilen teveccüh bizim bu yola çıkarken karşılaşmayı umduğumuz ilgi ve alakanın da ötesinde. Bu durum bizi ziyadesiyle memnun ediyor. Ve aslında düşüncelerimizin ne kadar haklı bir zemine oturduğu noktasında da bizi doğrulamış oluyor. Demek ki bizim değerlendirmelerimiz ve analizlerimiz doğru. Bu süreçte; yola çıkış gayemizin, amacımızın ve hedeflerimizin ne kadar haklı olduğunu görmüş olduk. Milletimiz, İlkadımlı hemşehrilerimiz de; yerel ölçekte daha fazla ve kaliteli hizmeti hak ettiklerini düşünüyor ve bir değişimimn gerçekleşmesi gerektiğine inanıyorlar. Bu, hem bir değerlendirme olarak böyle hem de yaptığımız hemen her görüşmede sözlü olarak ifade edilen de bu” şeklinde konuştu.

Kalabalık bir heyetle İlyasköy Pazarı’nı gezen AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, pazar ziyaretinin ardından İlyasköy Pazarı çevresindeki diğer esnafları da ziyaret ederek, çeşitli görüşmelerde bulundu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.