real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
26 Haziran 2013

Partili’lerin desteği büyüyor…

ERKANKÜCÜK Ayvacık Eski Belediye Başkanı Erkan Avcı’nın önümüzdeki Pazar günü aday adaylığını açıklayacağı bildirildi. Avcı’nın partisinden aday adayı olan herkese davetiye gönderdiği öğrenilirken, bu davranışı seçim öncesi adeta demokrasi dersi verdi.

MHP Atakum İlçe teşkilatının büyük bahçesinde 30 Haziran Pazar günü saat 18.00’da yoğun bir katılımla aday adaylığını resmen açıklayacağı açıklanan deneyimli siyasetçi Erkan Avcı, meydanlara iddialı iniyor.
Binlerce partilinin katılacağı toplantı da adaylığını ilan edecek olan Avcı ” Ben aday olmak için ortaya çıkmadım. Kazanmak için adayım. Önümüzdeki yerel seçiminde MHP’nin bayrağını Atakum’un burçlarında dalgalandırmak , ülkücü hareketin mührünü vurmak için aday olurum .MHP Atakum Belediye Başkanı adayı olduğum takdirde bu seçimi kazanacağımızdan adım gibi eminim. Atakum burçlarına 3 hilal bayrağımızı dikeceğiz” diye konuştu.

‘İDDİALIYIM, KAZANACAĞIM’

Atakum’da yapacağı çalışmalara yönelik program ve stratejisinin hazır olduğunu anlatan Avcı, ” Kazanmak için yola çıkıyorum ve kazanacağım. Bunda da iddialıyım “dedi. MHP’nin son yapılan Mahalli İdareler Yerel seçimlerindeki sonuçlara göre Atakum ‘da üçüncü parti olduğunu ifade eden Avcı, “Ben MHP olarak sahaya daha erken inip daha çok çalışmamız gerektiğine inandığım için erkenden çalışmalara başladım. Ben Atakum’da tüm kesimlerin oyuna talibim ve alacağım” diye konuştu.

ERKAN AVCI KİMDİR

01.10.1956 Samsun Çarşamba doğumlu olup 9 Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Fransızca Öğretmenliği Bölümünü bitirdikten sonra Orta Öğretim kurumlarında öğretmenlik ve idarecilik yaptı. Samsun/AYVACIK ilçesinde 3 dönem belediye başkanlığı yaptıktan sonra T.C Turizm Bakanlığında 5 yıl Bakan Danışmanı olarak görev yaptı. 28 Mart 2004 tarihinde %56 oy alarak tekrar Ayvacık Belediye Başkanlığına 4. kez seçildi.
Evli ve 3 çocuk babası olan Erkan AVCI’nın eşi T.C Ziraat Bankası Çarşamba merkez şubesinde üst düzey yönetici olarak görev yaptıktan sonra emekli oldu. 3 çocuğundan ikisi Samsun merkez de avukat olarak görev yapmaktadır. 3. çocuğu ise Hukuk Fakültesi öğrencisidir.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

Partili’lerin desteği büyüyor…” için 1 yorum

  1. osman yetimoğlu dedi ki:

    Erkan AVCI chp yi yıkar, demedi demeyin

.