real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
02 Ocak 2014

ParkBahçeler Müdürlüğü Şehitliği Çiçeklerle Donattı…

IMG_6134İlkadım Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Asri Mezarlıkta bulunan şehitliği renk renk Hercai Menekşe çiçeklerle donattı.

İlkadım Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe içerisindeki park, bahçe, şehitlik mezarlarına çiçek ekimi yapıyor. Program dahilinde Asri Mezarlıkda bulunan Şehitlikdeki şehit mezarlarına bakım ve onarım yapan Park ve Bahçe Müdürlüğü ekiplerinin  çalışmalarını yerinde inceleyen İlkadım Belediyesi  Park ve Bahçeler Müdürü Alaattin Er,” Vatan, Bayrak, Din ve Namus, uğruna seve seve Şehitliğe koşan ecdadımızın hatıralarının yaşatılması için özellikle Şehitlik alanlarımızın ihyasına özen gösteriyoruz. Bu manada vatanımız ve için Misak-ı Milli sınırlarının bölünmez bütünlüğü için canlarını feda etmiş şehitlerimize bizde İlkadım Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü olarak, mezarlarını güzelleştirmek adına  kendi seramızda yetiştirdiğimiz 3 bin adet mevsimlik hercai menekşe çiçeklerle donatarak ahde vefa örneği göstermek istedik “dedi.

Havaların ısınmasıyla birlikte ilçemizi güzelleştirmek için tüm ekiplerin hummalı bir çalışma içerisinde olduğunu kaydeden Er, İlçe içerisindeki park, bahçe, şehitlik, çiçek dikiminin ilgi gördüğünü söyledi.

Şehitliğe yapılan çiçek dikim çalışmasını gören vatandaşlar,Ölüsüne saygısı olmayanın dirisine de saygısı olmaz düşüncesiyle hareket eden ve Şehitlik Mezarlığına göstermiş olduğu hassasiyetten ötürü İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a ve ekiplerine teşekkür ediyoruz şeklinde konuştular.

 

 

 

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.