real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
25 Aralık 2013

Oyunculardan Galibiyet Sözü…

canik haber (2) (4)Canik Belediyespor Yönetim Kurulu üyeleri, antrenörler ve oyuncular bugün deplasmanda oynanacak Tarsus maçı öncesinde moral yemeğinde buluştu.

Çakallı’da Mutlu Menemenci’de verilen yemeğe Canik Belediyespor Başkanı Ercan Bayrak, Canik Belediyesi Fen İşleri Birimi Başkan Yardımcısı Hamza Abdurrahmanoğlu, Canik Belediyespor Başkan Yardımcısı Hasan Çakır ile kulüp yöneticileri, antrenörler ve oyuncular katıldı. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte oyuncuların moralli oluşu dikkat çekti.

SAMSUN’U TEMSİL EDİYOR

Yemekte yaptığı konuşmada Samsun’u temsil ettiklerine işaret eden Başkan Ercan Bayrak, “Canik ilçesi olarak biz Belediye Başkanımız Osman Genç’in öncülüğünde projeler ve hizmet bakımından Türkiye genelinde 1. Lig’deyiz. Bugün Samsun’un gururu olarak sizler de 1. Ligdesiniz. Canik Bayan Basketbol Takımı 1. Lig’de sadece Canik’i değil, Samsun’u temsil ediyor. Bu bakımdan takımımızın ayrı bir önemi bulunuyor” dedi.

OYUNCULARDAN GALİBİYET SÖZÜ

Sporu destekleyen bir Belediye Başkanına sahip oldukları için şanslı olduklarını belirten Bayrak, “Özellikle bayan basketboluna ayrı bir önem veriyoruz. Çünkü sizler başarılarınızla genç kızlarımıza, çocuklarımıza model oluyorsunuz. Kadınlarımızın, genç kızlarımızın neler başarabildiklerini görmemiz açısından bu başarılar çok önemli. Tarsus Belediyespor maçından da güzel bir sonuç alacağımıza inancımız tam. Bizler sizlere güveniyoruz ” diye konuştu. Yemekte oyuncular da Başkan Bayrak ve yönetim kurulu üyelerine galibiyet sözü verdi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.