real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
22 Temmuz 2013

ÖTÜGEN SOKAĞI SAKİNLERİNE TEŞEKKÜR

ötügen (1)BAŞKAN DEMİRTAŞ; “RAMAZAN AYI MİLLETİ KAYNAŞTIRIYOR.”

Ramazan ayı dolayısıyla her akşam farklı mekanlarda mahalle sakinleriyle aynı sofrada iftar yaptıklarını söyleyen Başkan Demirtaş, ” Ramazan ayında devlet-millet kaynaşıyor” dedi.
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Anadolu Mahallesi Ötügen Sokağı Sakinleri’nin verdiği iftar yemeğine katıldı. Geleneksel olarak her Ramazan ayında Anadolu Mahallesi Ötügen Sokağı Sakinleri’nin düzenlediği iftar yemeğine dün akşam İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Eski İlkadım Belediye Başkanı Ahmet Okuyucu, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı İhsan Kurnaz ve çok sayıda mahalleli katıldı.

ÖTÜGEN SOKAĞI SAKİNLERİNE TEŞEKKÜR

Anadolu Mahallesi Ötügen Sokağı Sakinleri’nin her yıl düzenli olarak organize ettiği iftar yemeğinde konuşan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ” Bu iftar organizasyonu komşular arasındaki birlik ve beraberlik ilişkisinin ne kadar güçlü olduğunu gösterir. Bu iftar programını organize eden herkesi kutluyorum. ” dedi.

7’DEN 70’E HERKES AYNI SOFRADA BULUŞUYOR

Belediye olarak Ramazan ayında her akşam farklı iki mahallede kurdukları iftar çadırı ile mahalle sakinlerine konuk olduklarını kaydeden Başkan Necattin Demirtaş, ” Ramazan ayı birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma ayıdır. Bu mübarek ayda biz belediye olarak her akşam farklı mahallerde vatandaşlarımızla kucaklaşıyoruz. Birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olan bu iftar çadırlarımızda vatandaşlarımızla birlikte iftar yapmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Vatandaşlarımızda gezici iftar çadırı diye tabir ettiğimiz bu iftar programlarına yoğun ilgi gösteriyor. İftar sonrası mahalle sakinleriyle sıcak ve samimi sohbet ortamında dertleşiyor, sıkıntılarıyla hem hal oluyoruz. Çocuklarımızda her akşam Geleneksel Türk Tiyatrosu’nun karakterleri Hacivat-Karagöz tiyatrosu ve illüzyonist gösterileri hoşça vakit geçiriyor. Bu iftar programlarımız sayesinde 7’den 70 herkesle aynı sofrada buluşarak birlik ve beraberliğimizi güçlendiriyoruz.” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.