real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
26 Temmuz 2013

Osmaniyeli Öğrenciler Demirtaş’ı Kutladı.

osmaniye (4)– DEMİRTAŞ ” TÜRKİYE, GENÇLERİN OMUZLARINDA YÜKSELECEKTİR.”

Geleceğin Türkiye’sine yön verecek olan gençlere yönelik hizmetler yaptıklarını söyleyen Başkan Demirtaş, ” Gençlerimizi önemsiyoruz. Ülkemiz, genç nesillerin omuzlarında yükselecektir.” dedi.

Osmaniye İli Kadirli İlçesi’nde okuyan öğrenciler gezi programı kapsamında geldiği Samsun’da İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Kafile Başkanı TURKAV (Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı) Osmaniye Kadirli ilçesi Şube Başkanı Necati Akgöllü ile birlikte İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı ziyaret eden 45 öğrenci, İlkadım ilçesi ve belediyenin hizmetleriyle ilgili bilgi aldı.

İLKADIM, SAMSUN’UN CAN DAMARI

Öğrencilere İlkadım İlçesi’nin tarihi ve bugünkü gelişimi hakkında bilgi veren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ” İlkadım ilçesi, Karadeniz ve Ülkemiz açısından önemli bir şehir olan Samsun’un kalbidir. Ticaretin, ekonominin, kültür ve sanatın merkezi olan İlkadım İlçesi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilk adımını attığı tarihi bir kent durumundadır. Adını Kurtuluş Mücadelesi’ni başlatmak üzere attığı adımdan alan ilçemiz, 300 bin nüfusuyla metropol bir kenttir. Limanı, ticaret merkezleri, tarihi ve kültürel mekanları ile ilçemiz, Samsun’un can damarı. Kısaca İlkadım demek. Samsun demektir.” dedi.

ÇOCUK VE GENÇLERİMİZİ ÖNEMSİYORUZ.

Gençlere yönelik yapılan hizmetler hakkında öğrencileri açıklamalarda bulunan Başkan Demirtaş, ” Çocuk ve gençlerimizin eğitimini önemsiyoruz. Eğitim yuvalarının modern görünüme kavuşması, geleceğimizin teminatı gençlerimizin iyi ortamlarda eğitim görebilmesi için çalışıyoruz. Yine 5 ile 12 yaş arası çocuklarımızın modern eğitim imkanlarından faydalandırıyoruz. Kütüphanesi, etüd sınıfları ve bilgisayar salonu olan bilgi evinde okulda veya evinde ders çalışma ortamı olmayan çocuklarımız, etüd sınıflarında rahatlıkla ders çalışabiliyor.” dedi.

TRAFİK BİLİNCİNE SAHİP NESİLLER YETİŞTİRİYORUZ.

Trafik kurallarına duyarlı bilinçli bir nesil yetiştirmek atzusuyla Derebahçe mahallemizde 4 bin metrekarelik alanda 23 Nisan Çocuk Trafik Eğitim Parkı adını verdiğimiz bir hizmetinizi hayata geçirdik. Burada ilköğretim çağındaki çocuklarımız trafik kurallarını eğlenerek öğreniyor. Karayollarının standartlarına uygun yollar, kavşak, alt ve üst geçitler bulunan parkımızda, çocuklarımız etüd sınıflarımızda uzman eğitimcilerden öğrendikleri teorik bilgileri trafik polisleri eşliğinde uygulama fırsatı buluyor.” diye konuştu.

GENÇLER SAMBİSLE BİSİKLET YOLUNA KAVUŞTU.

Demirtaş, ” Gençler için önemli bir projemiz olan SAMBİS adını verdiğimiz bisiklet projesini hayata geçirdik. Türkiye’ye örnek olan SAMBİS, çevre dostu bisiklet projesidir. Doğu Park ve Batı Park arasında toplam 6 istasyon, 160 adet park istasyonu ve 110 adet bisiklet ile Samsun ilk defa bisiklet yoluna bizim yaptığımız bu hizmetle kavuşmuş oldu. Kredi kartıyla kiralanabilen bu bisikletlerimiz, hırsızlık olaylarına karşıda GPS aracılığıyla uydudan takip edilebiliyor. Gençlerimize yönelik hayata geçirdiğimiz bu projemiz, Samsunlu vatandaşlarımızdan da büyük ilgi görüyor. ” diye konuştu.

Üniversitede okuyan ve sanayide çalışan çocuklara ücretsiz çorba ve ekmek dağıttıklarını söyledi.

Çocuk ve gençlere yönelik yapılan hizmetlerden ötürü Başkan Demirtaş’ı kutlayan öğrenciler, ziyaretin ardından Samsunun tarihi ve turistik mekanlarını gezdi

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.