real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
01 Kasım 2013

Osman Genç’e tepki…

images‘’Bahçemdeki 2 adet kazları kendisine teslim etsem, ertesi gün bir adet kazla gelir.. Diğer kazın hesabını bile veremez, kalkmış Büyük Şehiri istiyor.

Geçenlerde dikkatimi çekti.Bakınız Sn Genç Osman ne yapmış..
2004 yılındaki makam kapısını almış, şimdiki makam kapısını da almış,başkanlık binasında fanusa koyarak bir mesaj vermek istemiş:
Aslında iki tür mesaj algılanıyor.
Birincisi: ”Bakın, eskiden kapı deri işlemeli, pahalı, monşer kapısıydı, şimdi ise kapı normal MDF kapı”
İkincisi: Bakın eski kapı çok resmi idi, şimdi benim kapım bile yok, söktüm ki herkes istediği gibi girebilsin diye..
Halk tipi ”başkan” ya..
Şimdi soruyorum Sn Genç Osman’a;

1-Piyasa maaliyeti 2000-3000 lira olan, o cam fanusu kimin parasıyla, hangi ödenekle kime yaptırdınız? Faturalarını paylaşırsanız seviniriz..
2-Başkan olmadan önce bindiğiniz 1976 model reno TX taksinizin yerinde şuan ne var?
3-Başkan olmadan önce sattığınız tencere ve tavalar nerede?
4-Siz hangi üniversiteden mezun olmuştunuz? Denklik konusunda görüşlerinizi bekleriz..
5-İşsizliği bitireceğinizi açıklamışsınız, Canik ilçesine sokmadığınız emperyal sermaye kaldı mı? Yine Emperyal sermaye sokarak, ”bir tüketim toplumu” oluşturarak, bir ”üçkağıt ekonomisi” yaratarak mı işsizliği çözeceksiniz?
6-Yusuf Ziya bey ile neden aranız kötü? Neyi alıp veremiyorsunuz? Ampül’ün ışığı ikinizi de aydınlatmadı mı yoksa?
7-Aile çalıştayı yapmıştınız, boşanan, ikinci karısı ile evlenen veya ikinci kocası ile evlenen kadınlar için de bir çalıştay düşünüyor musunuz?
8-Acil olarak mal varlığınızı açıklar mısınız?
9-Rabia modasında, Samsun ilindeki bütün Raketlere ”Canik belediyesi” adına Rabia pankartları yapıştırdınız, bunun ödeneğini nereden buldunuz? Bu coşkuyu Cumhuriyet bayramında neden göstermediniz? 10 Kasım’da Ulu önderimiz için Raket çalışmanız olacak mı?
10-Evlere gönderdiğiniz bayram tebriklerinin parasını kim veriyor? Gizli sponsorlarınız mı var? Bu tebrikler kaç lira tuttu? Parayı nereden buldunuz? Faturalarını kamuoyuna duyurmazsanız aklımızda soru işareti kalacak..
11-Kanal Samsun projesi ile ilgili, Mimarlar odasının görüşlerini aldınız mı? Bir sivil etkin platform olan ”Samsun platformu’nun” görüşlerini aldınız mı? Yoksa siz de Yusuf bey gibi ‘yaptım oldu’ mu diyeceksiniz?
12-Kanal projesini kamuoyuna sunmadan önce, beyninizde bir damar-kanal tıkanıklığı olup olmadığına baktırdınız mı? Baktırdıysanız sonuç ne çıktı? Bizimle paylaşır mısınız?
13-Kaldı ki kanal projesini yaptınız, Meşe Tesislerinde 0,13kr’a alınan suyu, 1 TL’ye satıyorsunuz, Kanal’da kayığa kaç TL’ye bineceğiz mantığı ile açıklar mısınız? Su neden 1 TL bunu da açıklar mısınız?
14- Viyadük imar planına alınması oylamasında meclise neden katılmadınız?
15-Tweeter hesabınızda, AKM ‘deki Canik ve Samsun kitabı gecesinde yapılan saygı duruşunu ve okunan istiklal marşını demode bulan, rahatsız olan çevrenizdeki bir bayanın tweet’ini neden re-tweet yaptınız? Bu aynı fikirdeyim demektir, doğru mudur? Saygı duruşundan ve istiklal marşından rahatsız mısınız?

16-Siz yürekli bir adamım diyorsunuz? Yüreğiniz yeterse Samsun Televizyonlarında karşıma çıkarsınız.. ‘’ sözleriyle Canik Belediye Başkanı Osman Genç’e meydan okudu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.