real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
12 Ocak 2014

Osman Genç ne diyecek?

OSMAN1 Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Üyeleri Adına Osman Toprak Huriye Kantekin Murat Odabaş Canik Belediyesi ile ilgili ağır iddialarda bulundular.  Başkan Osman Genç’in bu açıklamalar karşısında ne diyeceği merak ediliyor.

İŞTE O AÇIKLAMA
Canik belediyesinin yeni bir yolsuzluk ve hırsızlık dosyası ile daha karşınızda olmaktan utanç duyuyoruz. Onlar çalmaktan ve yalan konuşmaktan utanmıyor fakat bizler aldığımız Türk töresi ve İslam adabı gereği başkalarının suçlarını uluorta açıklamaktan utanıyoruz. Canik belediyesinin yeni bir yolsuzluk ve hırsızlık dosyası ile daha karşınızda olmaktan utanç
duyuyoruz. Onlar çalmaktan ve yalan konuşmaktan utanmıyor fakat bizler aldığımız Türk töresi
ve İslam adabı gereği başkalarının suçlarını uluorta açıklamaktan utanıyoruz. Fakat Haksızlıklar karşısında susan dilsiz şeytandır.’’ Prensibi gereğince bu yolsuzlukları ve zulümleri açıklamak zorundayız. Bütün boyalar sökülüp gerçek yüzler görünmelidir.  Canik belediyesi 2006-2007-2008 yılları arasında sözde belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere 3 trilyon 671 milyarlık araç kiralaması yapılmıştır.  Tüm Canik Belediyesi sınırları içerisinde yoğun iş makinesi kullanımı gerektiren hiçbir iş yapılmadığı halde Büyükşehir Belediyesinin araç parkını dahi yeniden kurabilecek bir para ile kiralama yapıldığı faturalarda gözükmektedir. Bu araçlar Ankara yolu ile başbakanın açılışını yaptığı tünelleri açtı ise doğru olabilir bu kadar araç kiralama ancak orayı yapar.  Canik’in Kurucu Belediye Başkanı Şefik Yazgı döneminde 136 km yol açıldığı Hasköy vadi yolu gibi yoğun iş makinesi kullanımı gerektiren dev bir proje bitirildiği halde toplam 40 milyarlık araç kiralaması yapılmıştır. Bu rakam göz önüne alınınca hırsızlığın boyutu daha rahat gözler önüne serilmektedir. Canik belediyesi Osman genç’in eline geçer geçmez belediyenin araç bakım ve onarım atölyesinde çalışan 8 bakım ve onarım ustası siyasi kin ve nefret politikaları ile fen işleri müdürlüğünde yol kazmaya, temizlik işlerinde sokak süpürmeye gönderilmişlerdir. Belediye bakım ve onarım atölyesi kapatılmış bütün bakım ve onarım hizmetleri piyasadaki firmalara fahiş fiyatlarla yaptırılmış tıpkı araç kiralamada olduğu gibi belediyenin kaynakları yandaşlara, eş, dost, akrabaya peşkeş çekilmiştir. Bu da yetmemiş ortada bu kadar kiralık araç çalıştığı iddia edilirken, şantiyede yatan belediyenin araçlarına yaklaşık 2 trilyon bakım ve onarım masrafı ödenmiştir. Şimdi sorulması gereken soru şudur. Bu kiralanan 3.671.120 TL’lik araçlar nerede çalışmıştır, araçlar gerçekten kiralanmış mıdır. Bu bahsedilen 2 trilyonluk bakım şantiyede yatan araçlara gerçekten yapılmış mıdır. Yoksa ortada sahte faturalarla bir peşkeş çekme bir para paylaşımı vakası mı vardır. Sorumluların ve halkımızın değerlendirmesine bırakıyoruz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.