real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
22 Kasım 2013

Osman Genç İddialı konuştu…

YÜZDE 70 LE KAZANIRIZ211120131745112Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Osman Genç iddialı konuştu:

Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Osman Genç, Samsun u mahalle mahalle, ilçe ilçe gezdiklerini belirterek, “Halkımızın yoğun desteğini görüyoruz. Görev verilmesi halinde Samsun da seçimi yüzde 70 le kazanırız. Seçildikten sonra halkımızın bize olan güvenini ve desteğini asla boşa çıkarmayacağız” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ve Canik Belediye Başkanı Osman Genç, seçim gezileri kapsamında eşi Nimet Genç ile birlikte Mecidiye Caddesi nde esnafları gezdi. Esnafları tek tek ziyaret eden ve vatandaşlarla sohbet eden Genç, Mecidiye esnafından yoğun ilgi gördü. Samsun un her tarafından gösterilen desteğin kendilerini mutlu ettiğini belirten Genç, “Başbakanımız tarafından bize adaylık görevi verilmesi halinde seçimi yüzde 70 le kazanırız” dedi.

HERKESİN ÖZLEDİĞİ SAMSUN U KURACAĞIZ

Samsun un geleceği için hazırladıkları vizyoner projelerin Samsunlular tarafından büyük destek gördüğünü ifade eden Genç, “Bizim tek hedefimiz var, o da şehrimizi uluslararası bir şehir yapmak. Önceliğimizin ulaşım ve işsizlik problemini çözmek olması, ilçelerimizi iyi bilmemiz halkımızda heyecan oluşturdu. Projelerimiz tüm Samsunluların hayallerine, duygularına tercüman olacak nitelikte. Halkımız bunları görüyor. Dolayısıyla Samsun un geleceği için bizlere destek veriyor. Halkımızın desteği azmimizi artırıyor. Seçildikten sonra halkımızın bize olan güvenini ve desteğini asla boşa çıkarmayacağız. Herkesin özlediği, istediği Samsun u kuracağız” diye konuştu.

PROJELERİMİZ, HALKIMIZIN İSTEKLERİYLE ÖRTÜŞÜYOR

Samsun da yaşanan ulaşım sıkıntısının şehir içerisindeki esnafları da olumsuz etkilediğine dikkat çeken Genç, “İlçelerle merkez arasında yaşanan ulaşım sorununu çözeceğiz Böylece ilçe ve köylerimizde yaşayan vatandaşlarımız şehir merkezine daha kolay gelecek. Köylülerimiz ürünlerini şehirde satabilecek. Şehre gelen vatandaşlarımız buranın esnaflarından alışveriş yapacak. Dolayısıyla eski sirkülasyon yeniden olacak. Biz şehrimizin sorunlarını iyi tespit ettik. Vatandaşlarımızın istekleriyle bizim önceliklerimiz ve projelerimiz örtüşüyor. Bizim halkımızın konforunu, yaşam kalitesini artırmaktan başka bir gayemiz olamaz” şeklinde konuştu.

HALKIMIZ BİZİ KENDİNDEN BİRİ GÖRÜYOR’

Her zaman halkla iç içe olduklarını vurgulayan Genç, şunları söyledi: “Bizim daha önce tecrübeli olmamız, bu zamana kadar yaptıklarımız ve Samsun için planladığımız projelerimiz birleştiğinde gittiğimiz yerlerde halkımız bizleri kucaklıyor. Gittiğimiz her yerde bu zamana kadar olduğu gibi halkımızın arasında korumasız bir şekilde geziyoruz. Yani halkımızla aramızda hiç bir engel yok. Vatandaşlarımız bizi kendilerinden biri olarak görüyor. Çünkü biz hep onlarla iç içe olduk. Takdir tabiki Başbakanımızın. Sayın Başbakanımız bize adaylık görevi verdiği takdirde Büyükşehir Belediye Başkanlığı nı en az yüzde 70 le kazanırız. Bundan hiç şüphemiz yok. Halkımızın teveccühüyle seçildiğimizde Samsun u şehrin tüm katmanlarıyla birlikte geleceğe taşıyacağız.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.