real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
07 Mart 2013

OSMAN GENÇ HEDEFİ BELİRLEDİ..

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, ilçeyi eğitimde marka yapmaya kararlı olduklarını belirterek, “Eğitim denilince bizim için akan sular durur. İlçemize yapılacak her türlü eğitim yatırımında ilk kazmayı ben vururum” dedi

Canik Başarı Üniversitesi ve Bahçeşehir Koleji’ni Samsun’a kazandırdıklarını belirten Canik Belediye Başkanı Osman Genç, eğitim alanında yapılacak her türlü yatırıma destek vermeyi gelecek adına bir borç olarak gördüklerini söyledi. canik_haber (1yaBaşkan Genç, Bahçeşehir Koleji’nin Samsun’a bir de ortaöğretim yapması halinde ilk kazmayı kendisinin vuracağını belirterek, “Eğitim denilince bizim için akan sular durur, yeriniz hazır, gelin yatırım yapın” dedi.

‘İLK KAZMAYI BEN VURURUM’

Samsun Bahçeşehir Koleji’nin düzenlediği “21. Yüzyıl Becerileri” konulu konferansa katılmak üzere Samsun’a gelen Tüm Özel Eğitim Kurumları Derneği (TÖDER) Başkanı ve Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel’den veliler ilköğretimin ardından bir de ortaöğretim yapmasını istedi. Velilerin isteğine olumlu tepki veren Yüvel, “Canik Belediye Başkanımız Osman Genç burada. Başkanımın emrindeyiz, kendisi bize emrederse, kazmayı, küreği alır geliriz” dedi. Eğitime çok önem verdiklerini ifade eden Başkan Genç de, “Yeriniz bugünden hazır. Siz yeter ki gelin. İlk kazmayı da ben vururum. Yarın gelin başlayın” diye konuştu.

‘HEDEF, ÜNİVERSİTELER ŞEHRİ OLMAK’

Canik’te eğitim alanında çok önemli yatırımlara imza attıklarına işaret eden Başkan Genç, “Bunun en güzel iki örneği Canik Başarı Üniversitesi ve eğitimde marka olan Bahçeşehir Koleji’dir. İnşallah Bahçeşehir Koleji’nin orta öğretimini, hatta ileride üniversitesini de ilçemize kazandırırız. Bunların olmaması için hiç bir engel yok. Eğitim denilince benim için akan sular durur. Canik Başarı Üniversitesi ile biz bir hayali gerçekleştirdik. İnşallah ilçemizi, dolayısıyla Samsun’u üniversiteler şehri yapma hedefimiz var. Onun için eğitim konusunda bana gelen talepleri asla gözardı etmem mümkün değil” şeklinde konuştu.

‘FEDAKARLIKTAN KAÇMAYIZ’

Son 9 yılda 7 olan eğitim yuvası sayısını 21’e çıkardıklarını ve eğitime 3 milyon liranın üzerinde yatırım yaptıklarını ifade eden Başkan Genç, “Okullarımızın fiziki ve teknolojik ihtiyaçlarını giderdik. Çocuklarımız artık daha sağlıklı eğitim yuvalarında geleceğe hazırlanıyor. Canik eğitim konusunda alt yapısı güçlü bir ilçe haline geline gelmiştir. Eğitim konusunda asla fedakarlıktan kaçmayız. İlçemizi eğitimde marka yapma konusunda son derece kararlıyız. Çocuk ve gençlerimizi 21. yüzyılın gerektirdiği şekilde donatarak, geleceğin liderleri, bilim insanları ve şehrine, ülkesine, milletine faydalı, başarılı bireyler olarak yetiştirmek en büyük hedefimiz” şeklinde konuştu.

TÖDER Başkanı, aynı zamanda Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel de, kendilerine ve eğitime verdiği destekten dolayı Başkan Osman Genç’e teşekkür etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.