real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
13 Ocak 2014

Ortak Paydamız Atakum…

17yAk Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, İlçede bireysel anlamda var olan bu büyük potansiyeli ortak bir payda olan Atakum için hayata geçirmek istediklerini söyledi.

YÜKSEK YAŞAM STANDARTI

Atakum için projelerle ve hizmetlerle dolu bir gelecek için artık sayılı günler kaldığını ifade eden Taşçı, “Yönü her zaman geleceğe dönük ancak bu gününü de dolu dolu yaşayan bir Atakum hayalimizi gerçekleştirmek için büyük bir heyecan ve kararlılıkla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Atakum Halkı’nı hak ettiği yaşam standartlarına kavuşturmak ve sorunlarının hızla çözülerek her zaman çözümün bir parçası yapmak 30 Mart seçimleriyle mümkün olacaktır. Son 5 yılında ne bu gününe de yarına dair ciddi bir proje olmadan geçiren ilçemiz, her anlamda ileriye gidecek çalışmalara imza atacaktır” diye konuştu.

ORTAK PAYDAMIZ ATAKUM

Atakum’da yaşayan herkesin kendine ait bir dünyası, beklentisi ve hayalleri olduğunu belirten İshak Taşçı, “Atakum insan kaynakları anlamında çok büyük bir potansiyele sahip. Bireysel anlamda var olan bu büyük potansiyeli ortak bir paydamız olan Atakum için hayata geçirmek istiyoruz. İlçemizi yaşayan bir kent, herkesin ortak yaşam alanı olacak şekilde dizayn etmek çok önemlidir. Bütünleşmek, bir araya gelmek aynı hedefe birlikte yürüyebilmek büyük bir güçtür. Bu gücü oluşturmak hayal ettiğimiz Atakum’u oluşturmak anlamına da gelmektedir” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.