real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
08 Şubat 2014

ÖRNEK PROJELER YENİ PROJELERİ HABERCİSİ OLACAK

IMG_4881 -BAŞKAN DEMİRTAŞ TEMAD SAMSUN İL TEMSİLCİLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,”Ben belediye başkanı olarak bu memlekette yalana,riyaya,hileye,üçkağıda yanaşmadan siyaset yapılabileceğini halkın teveccühünü sağlanabileceğine inanıyorum.Biz bu anlayışı ilçemizde hizmetlerimize hakim kıldık “dedi.

Her ay bir ilçede toplanan ve farklı bir ortamda aileleriyle birlikte doyasıya bir gün yaşayan Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD)  Samsun İl Derneği üyelerinin düzenlediği  programına İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ev sahipliği yaptı.

Acem Tekkesi’nde yapılan birliktelik ve beraberlik adına düzenlenen kahvaltı programına İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,Samsun Emekli Astsubay Derneği Başkanı Mustafa Tufan, dernek üyeleri ile yakınları büyük ilgi gösterdi. Programın açılış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Mustafa Tufan,Kıymetli meslektaşlarım ve değerli eşleri düzenlenmiş olduğumuz programa yoğun katılımınızdan dolayı başta bizlere her türlü imkanı sağlayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a  öncelikle teşekkür ediyorum “dedi.

Kahvaltıda emekli astsubayların sorunlarını dinleyen Başkan Demirtaş,güzel bir günde sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duydum.İçimizde meslektaş arkadaşınız belediye meclis üyeliğine adaylığı söz konusu. Siyaset arenasında başarılar diliyorum.Ben kendimi hiçbir zaman politikacı olarak görmedim.Çok yüzlü anlamına gelen politika kelimesi  kendi açımdan değerlendirirsek hiçbir zaman çok yüzlü olmadım. Ülkemizde siyaset iyi bir zeminde yürümüyor. Onurlu,gururlu insanlar siyasetten uzak durmaya gayret ediyor.Ben bu anlayış ile  dün söylediğinin bu gün arkasında durmayan insanlara halkımızın sadece seçim sathında değil hizmetlerin devamı adına yapılan her işte sorgulaması gerektiğini düşünüyorum  “dedi.

BELEDİYEMİZE YÜK GETİRMEDEN  TÜRKİYE’YE MODEL OLAN TESİSİ YAPTIK

Ben belediye başkanı olarak bu memlekette yalana,riyaya,hileye,üçkağıda yanaşmadan siyaset yapılabileceğini halkın teveccühünü sağlanabileceğine inanıyorum.Biz bu anlayışı ilçemizde yaptığımıza inanıyorum diyen Başkan Demirtaş,”Seçim öncesi halkımıza vaat ettiğimiz Halk Ekmek,Hilal Kart uygulamasını hayata geçirerek belediyemize yük getirmeden halkımızın parasını bir kuruş dahi harcamadan,halkımıza hizmet eden sistemi Türkiye’ye model olmuş bir tesisi ilçemize kazandırdık “dedi.

ÖRNEK PROJELER YENİ PROJELERİ HABERCİSİ OLACAK

Osmanlı zamanında kalan Askıda Ekmeği modernize ederek,Sanayi ve Üniversitelerde ücretsiz Çorba-Ekmek uygulaması yaparak, küçükken çocuklara trafik kurallarını benimsetmek ileride araç kullanan bilinçli insan yetiştirmek adına Trafik Eğitim Pistini,değersiz çöp ile değerli olan altını bir araya getiren Çöpünüz Altın Olacak Engeller Ortadan Kalkacak hem geri dönüşüm alışkanlığını kazandırmak, hem de engelli vatandaşlarımıza her ay 2 akülü engelli aracı veren uygulamanın yanı sıra çöpte devrim niteliğindeki yer altı çöp konteynır uygulaması ilçemizi hizmetlerle taçlandırdık diyen Başkan Demirtaş, Uzgur mahallemizde yeni bir şehir oluşturmak adına tripleks tarzında tek,ikiz,üçlü ve beşli şekilde çok katlı olmayan 180 dönüm arazi üzerinde okulu,camisi,sosyal donatısı olan bir mahalle oluşturacağız. Buradaki muradımız şehri hem içeri doğru taşıma arzusu,kaliteli yeni yaşam alanlarına yapacağımız Samsun 1919 kentsel dönüşüm çalışması ile halkımızı buraya taşıma arzusu içinde olacağız “dedi.

 

 

 

 

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

.