logo

reklam
16 Mart 2014

ORHAN SEVER SAHALARA ÇIKTI

SEVER KÜÇÜKSamsun’un sevilen iş adamlarından Orhan Sever MHP İlkadım Belediye meclis Üyesi adayı olarak seçim çalışmalarını sürdürüyor. Belediye personelini ziyaret ederek çalışanlara tatlı ikram eden Sever’in ekibi de kapı kapı dolaşarak vatandaşlara çiçek dağıtıyor.

DEMİRTAŞ ONA GÜVENİYOR

Samsun’da bir çok vatandaşa istihdam sağlayan ve hoş sohbetiyle tanınan İş Adamı Orhan Sever MHP İlkadım Belediye Meclisine kontenjan ikinci sıradan aday oldu. İlkadım Belediye Başkanı Necaattin Demirtaş’ın yeni dönemde önemli görevler vereceği bilinen Sever yaptığı açıklamada; “Değerli dostlarım; İlkadım ilçemize yeni bir soluk, ilave bir vizyon katabilmek ve sizleri en iyi şekilde temsil edebilmek için, Milliyetçi Hareket Partisi’nden İlkadım Belediye Meclis Üyeliğine aday oluyorum. Kendimi önce Allah’a sora siz kadirşinas dostlarımın kutlu sinesine emanet ediyorum. Allah utandırmasın” dedi.
Orhan Sever kimdir?

1973 yılında Kavak’ta doğan Sever, ilk ve orta öğretimini Samsun’da tamamladı. Üniversite öğrenimine ise İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde başlayan Sever, arkadaş ortamından dolayı okulunu yarıda bıraktı. Hayatı tam olarak 22 yaşında iken değişen Sever, babasının gönderdiği 10 bin mark ile kendi işini kurdu. Bir dönem Anavatan Partisi Samsun İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevinde bulundu. Samsun’da Samsun Genç İş Adamları Derneği’ni (SAMGİAD) kuran ve başkanı olan Sever daha sonra bu görevi Levent Özden’e devretti. Daha sonra Karadeniz Genç İş Adamları Federasyonu’nu (KARGİF) kurarak bir dönem başkanlık yaptı. Sever evli ve iki çocuk babasıdır.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.