real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
29 Ağustos 2013

Operasyon genişletilecek mi?

DSSD     Samsun ve ilçelerinde devam eden uyuşturucu operasyonları uyuşturucu baronlarını da rahatsız etti. Sosyal paylaşım sitelerinde ve bazı internet haber sitelerinde sözlü saldırılar başlatıldı. 

 

BARONLAR RAHATSIZ OLDU

Uyuşturucu kullanma yaşının İlköğretim düzeyine düştüğü Samsun ilinde İl Emniyet Müdürlüğü kapsamlı bir operasyonunda startını verdi. Özellikle Ayvacık ve Çarşamba kırsalında son 1 haftadır yapılan operasyonlarla piyasa değeri milyonları bulan Hint Kenevirleri yakalanırken, bu operasyonlar uyuşturucu baronlarını da ciddi bir şekilde rahatsız etti.  Başta Samsun Haber Gazetesi olmak üzere bazı yerel gazetelerin arazisinde esrar yakalanan köylüyü uyuşturucu baronu ilan etmesi şaşkınlıkla karşılanırken, perde arkasındaki isimlerin siyaset ve medyayla da yakın ilişkiler içinde oldukları ve olayı farklı konumlara sokmak istedikleri  iddia ediliyor.

SANAL MEDYADA SALDIRI

Uyuşturu baronlarının hükmettiği bazı kişiler sanal ortam da sözlü saldırılar yaparken, konuyu yakından takip eden İl Emniyet Müdürlüğünün bu kişiler ve bunlara emir veren uyuşturucu baronlarına da operasyon düzenleyeceği gelen bilgiler arasında. Operasyonun medya ve siyaset ayağındaki isimleri de kapsayacağı öğrenilirken, bazı üst düzey kamu görevlilerinin de yakın takipte olduğu öğrenildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.