real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
30 Temmuz 2013

Onların ‘BAKAN’ı var…

sercanyildirim1Transfer de hala ciddi adım atamayan Samsunspor’un rakipleri ise transfer bombalarını patlatmaya devam ediyor. Şanlıurfaspor yıldız futbolcu Sercan Yıldırım Transferini Bakan Faruk Çelik’in desteğiyle noktaladı.

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Şanlıurfaspor, Bakan Faruk Çelik ve Fetih Şimşek’in de desteğiyle birlikte Galatasaraylı futbolcu Sercan Yıldırım ile anlaşmaya vardı. Yarın Şanlıurfaspor İstanbul Temsilcisi Nihat Kırmızı’nın da katılacağı imza töreniyle birlikte Sercan Yıldırım kendisini 1 yıllığına sarı-yeşilli renklere bağlayan imzayı atacak…

Rakiplerinin transfer bombalarını patlatmalarına rağmen Samsunspor da transfer belirsizliği de devam ediyor. Yabancı transferinde maddi sorunlar ve vize işlemlerine takılan kulübün yerli futbolcu transferinde ise peşin para ve uzun vadeli kontrat gibi konuları bahane eden futbolcular imza atmaya yanaşmıyor. Transfer de sessiz kalan Başkan Emin Kar’a kongre öncesi verilen sözlerin tutulmadığı iddia edilirken, Samsun Valisi Hüseyin Aksoy’un önderliğinde düzenlenen toplantıya katılarak kulübe bağış yapacağı sözünü veren kurum ve kuruluşların sessizliği ise dikkat çekici.

ONLARIN BAKANLARI ARKASINDA

Sercan Yıldırım transferi ile dikkatleri üzerine çeken Şanlıurfaspor da kulübe verilen kamuoyu desteğinin yanı sıra Bakan Ömer Çelik faktörü de önemli bir detay olarak göze çarpıyor.
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın memleketinin takımı Samsunspor maddi olanaksızlıklar yüzünden transfer gerçekleştiremezken, Şanlıurfaspor Bakan Çelik’in desteğiyle kulübe sürekli gelir sağlayacak bir çok tesis ve işletmeyi bünyesine katıyor.

Şanlıurfaspor Vakfından edinilen bilgilere göre;

Belediye 200 konut yaptırarak ,yeni kurulan ŞANLIURFASPOR VAKFI’na devredecek…

Belediye şu andaki cadde ve bulvarlarda uyguladığı Parkometre olayını ŞANLIURFASPOR VAKFI’na devredecek….

Otogar yanında bir benzin istasyonu çalışması bitmek üzere, Urfaspor Vakfına verilecek…

Ve çok daha önemlisi bir Termik Santral Ruhsatı alınması için bütün çalışmalar Bakan Faruk Çelik ve yönetimin çabası ile sonlandırılmak üzere…

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.