step mom and son porn videos

logo

19 Aralık 2013

Önemli Olan Hedef Ve Vizyon…

3Ak Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, yoğun bir şekilde yürüttüğü seçim kampanyası dahilinde cadde ve esnaf ziyaretleri yapmaya devam ediyor.

ÖNEMLİ OLAN HEDEF VE VİZYON

Aday adaylığı sürecini boyunca başta esnaflar olmak üzere ilçedeki bütün kesimlerden özellikle 55de55 Atakum Projelerine gösterdikleri ilgiden çok memnun olduğunu ifade İshak Taşçı, “Belli bir süredir sahadayız. Atakum için ortaya koyduğumuz projelerimizi, hedeflerimizi anlatıyoruz. İlçenin topyekûn kalkınması, gelişmesi için yapılması gerekenleri anlatıyoruz. Her şey daha her alanda ileriye gitmiş bir Atakum oluşturmak içindir. Çarşı caddeleri projemiz sadece esnafımızı değil, bir bütüne hizmet etmesi için düşünülmüştür. Bu caddeler ticaretin ve dinamizmin adresleri de olacaktır” diye konuştu.

2HALK PROJELERİMİZİ BENİMSEDİ

Her geçen gün Atakum için güzel günleri müjdeleyecek seçime doğru ilerlediklerini belirten Taşçı, “İlçemiz için tarihi önem taşıyan bir yerel seçim sürecini hep beraber yaşıyoruz. Bizim projelerimizden ve ortaya koyduğumuz hizmet odaklı kampanyadan sonra, Atakum Halkı bu seçimlere çok daha farklı bakmaya başladı. Belediye başkanlığı makamının kişiler için değil, hizmet ve halk için olduğunu hatırladı. Boş sözler ve vaatler değil, somut hedeflerle karşısına çıkmayanları dikkate almadı. Atakum, projelerimizi benimsedi. Ortaya koyduğumuz hedefe inandı” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.