real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
23 Aralık 2013

Önemli Aktiviteler Yapacağız…

DSC_0005AK Parti Canik Belediye Başkan aday Adayı Tülay Kavraz Sarıkamış’ta şehit olan 90 bin askerimizi saygıyla andığını belirterek, ‘Atalarımızın bu şanlı kahramanlıklarıyla ne kadar övünsek azdır” diye konuştu.
“GENÇLERİMİZE İYİ ANLATMALIYIZ”

AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz 22 aralık 1914 Sarıkamışta donarak şehit olan 90 Bin Mehmetçik’i saygıyla andıklarını söyledi. Kavraz, Türk milletinin tarihinde bir çok kahramanlık destanı yazdığını ve Sarıkamış’ın da bunlardan biri olduğunu belirterek, “Kahramanlık destanı yaşadığımız dönemde, aynı zamanda değişik dramlar da yaşanmıştır. Bunlardan en önemlisi ise yoğun kış şartlarının yaşandığı Sarıkamış’ta gerçekleşmiş, 90 bin askerimiz donarak şahadet şerbetini içmiştir. Saldırı sırasında askerlerimizin gösterdiği kahramanlık ve o kahramanlığın yazdığı destan gelecekte de milletimizin hafızalarından hiç silinmeyecektir. Vatanımızın varlığı ve birliği için, gözünü kırpmadan şehadet mertebesine ulaşan, her türlü fedakarlığı göstererek türk milletinin gönlünde her zaman saygıyla yer tutan bütün kahramanlarımızı bir kez daha rahmet ve şükranla anıyorum.”diye konuştu,

‘ÖNEMLİ AKTİVİTELER YAPACAĞIZ’

Kavraz, “Atatürk’ün emrettiği üzere muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkmak için 76 milyon hep birlikte birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi pekiştirerek çok çalışmamız gerekiyor. Sarıkamış Ruhu, Kurtuluş Savaşı ruhu ve Avrupalıların deyimiyle hasta adam osmanlının bitti dediği yerde tekrar dirildiği Çanakkale ruhunu anlatan ve manevi ikliminin toplumun tüm bireyleri tarafından hissedilmesi için Canik ilçemizde önemli etkinlikler yapmayı düşünüyoruz.Bunları sadece anma günlerinde değil ilçemizde sosyal etkinlikler düzenleyerek, konusunda uzman tarihçilerimizi ağırlayarak belirli periyotlarla yapacağız. Bu kahramanlık destanlarımızı çocuklarımıza iyi anlatarak ve o ruhu yaşatarak, şanlı tarihimizi ve atalarımızın bize bıraktığı bu en büyük mirası iyi değerlendirmeliyiz. Bizim aslında en büyük zenginliğimiz Türk halkının başarılarla dolu anlı şanlı tarihidir” diye konuştu.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.