real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
27 Şubat 2014

ÖNCE UÇURDU, ŞİMDİ KAPATIYOR…

yesilyurt-tan-afetzedelere-ornek-yardim-3775461_oOf’lu İşadamı Cemal Yeşilyurt’un elini öpen Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, odalarına kayıtlı 114 firmanın sermaye artırımına gitmediği için kapanacağını söyledi.

Rahmetli Adnan Sakoğlu’na başarısız diyerek  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı koltuğuna oturan Murzioğlu kentin ekonomik açıdan gelişebilmesi adına hangi projeyi hayata geçirdi?

Bağımsız Devletler Topluluğu ve Türk Cumhuriyetlerine yakınlığı, deniz, kara, hava ve demir yolu ulaşım imkânlar ile büyük potansiyele sahip bulunan Samsun sanayi de istenilen seviyede gelişme gösterememiştir. Samsun İli imalat sanayiinin yaratmış olduğu katma değerinin % 55.6’sı kamu, % 44.4 ‘ü ise özel sektör tarafından gerçekleştirilmektedir.

Son 10 yıldır üretim anlamında özel sektör yatırımı alamayan Samsun şehri ihracat rakamlarında ise tüm avantajlarına rağmen adeta dibe vurmuş,  Trabzon’un bile toplam ihracatının üçte birini yakalayabilmiştir.

Samsun’da Tersane konusundan sonra şimdi de Lojistik köy de yalan oldu.  Yaklaşık 5 yıldır gündeme getirilen ve Samsun’u ticaret merkezi yapacağı iddia edilen Lojistik köy konusunda hala bir arpa boyu yol alınamaması hayal kırıklığı yarattı.

Bugünlerde firmaların kapanacağını söyleyerek kara haberi veren Murzioğlu,  lojistik köy konusunda kamuoyuna adeta ümit pompalamış ve ‘Samsun, lojistik bağlamında bilinen bütün zenginliklere sahip bir kent. Bu nedenle mekanizmayı harekete geçirmek lazım. Kentimiz bölgenin Karadeniz’in ticaret, sanayi, eğitim merkezi ve sağlık yanında artık lojistik merkezidir’ ifadelerini kullanmıştı.

Samsun’u o günlerde adeta uçuran Murzioğlu bugünlerde de firmaların kapanacağından bahsediyor.

Sahi Murzioğlu o koltukta ne yapmak istiyor?

Kamuoyu merak ediyor.

SAMSUN ÖZEL HABER

 

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.