real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
30 Ocak 2014

Onaran”Galibiyet Serisini Sürdüreceğiz”.

IMG_2672-FUTBOLCULARA MERZİFON MAÇI ÖNCESİ TATLI MORAL

Bal ligi 4.grup ekiplerinde İlkadım Belediyespor kendi evinde Merzifon Belediyespor’la yapacağı öncesi hazırlıklar devam ediyor.

Deplasmanda Gümüşhane Hürriyet Kelkit galibiyeti ile ligdeki kötü başlangıca bir son veren Kırmızı-Beyazlı ekip Derebahçe spor tesislerinde Antrenör Turgay Kaynak  tarafında ısınma hareketleri, ver kaç ve düz koşu ardında hazırlık maçı yapan İlkadım Belediyespor’da tek hedef Merzifon Belediyespor  karşısında mutlak galibiyet. Yapılan hazırlık maçını tribünlerden izleyen kulüp yönetimi futbolculara devre arasında moral ve motivasyonunu yükseltmek için tatlı ikramında bulundu. Kulüp Başkanı Sezai Onara ve Yönetim kurul üyesi Yaşar Kutbay futbolculara tatlıları kendi eliyle ikram etti.

ONARAN “GALİBİYET SERİSİNİ SÜRDÜRECEĞİZ”

IMG_2718Sıkıntılı bir dönemden geçtiklerini ve taraftarın desteğinin önemli olduğunu söyleyen Kulüp Başkanı Sezai Onaran, Sezonun 2.yarısında aldığımız yenilginin ardından Hürriyet Kelkit  maçı ile çıkış ivmesini Merzifon maçıyla devam ettirmek istiyoruz. Başta Onursal Başkanımız Necattin Demirtaş’ın spora ve sporcuya verdiği destekleri kulüp yönetimi ve futbolcularımızla birlikte Şampiyonluk mutluluğunu Onursal Başkanımıza taraftarlarımıza yaşatacağız “dedi.

 

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

.