real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
12 Kasım 2013

İlkadım Çıkışa Geçecek…

i_icİhsan Kurnaz, İlkadım’ın 2014’le büyük bir çıkışa geçeceğini kaydetti.
AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Aday İhsan Kurnaz, İlkadım’da AK Parti belediyeciliğinin farkını gösterme zamanı geldiğini kaydetti.

İLKADIM ÇIKIŞA GEÇECEK
AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Aday İhsan Kurnaz, ülke genelinde hizmeti vatandaşla buluşturma olarak özetlenebilecek AK Parti belediyeciliğinin farkının hissedildiğini ancak İlkadım’ın 5 yıldır bu farktan mahrum kaldığını ifade etti. Seçim süreci boyunca gerçekleştirdikleri hemen her temasta vatandaştan İlkadım’a hizmet getirilmesi ve hak ettiği yatırımların gerçekleştirilmesi noktasında talepler aldıklarını belirten İhsan Kurnaz, “Bu nedenle sorumluluğumuzun bilincinde hareket etmek ve daha da fazla çalışmak mecburiyetinde olduğumuzu biliyoruz. İlkadım’ı karıl karış gezecek ve vatandaşla birebir temas gerçekleştireceğiz. Ve inşallah 2014 yılından itibaren İlkadım’ı AK Parti belediyeciliği ile tekrar hizmete doyuracağız. Bütün çalışmamız, azmimiz, düşüncemiz bu yöndedir. Sonuçta, 2014 Nisan ayı ile birlikte İlkadım, büyük bir çıkışa geçecektir” diye konuştu.

ÇOK OLUMLU TEPKİLER ALIYORUZ

Seçim sürecinin sağlıklı bir şekilde ilerlediğini de kaydeden İhsan Kurnaz, “Aday Adaylığı için başvurmadan önce yürüttüğümüz İlçe Başkanlığı döneminden biliyoruz ki, AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı, zaten seçime hazır. Biz de aday adaylığı sürecinin gerekliliklerini yerine getiriyor, vatandaşlarımızla buluşuyor, kucaklaşıyoruz. Kendilerine düşüncelerimizi aktarıyor ve desteklerini talep ediyoruz. Çok da olumlu tepkiler alıyoruz. İlkadım İlçesi sağ olsunlar, şahsımıza büyük teveccüh gösteriyor. Biz de bu teveccühe layık olmaya çalışacağız. Allah utandırmasın” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.